RUZ Rulz

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • RUZ Rulz

    Varianta de echipare-ABS plus, motor 1,5 dci, culoare albastru marin, an de fabricatie 2007.

    Imbunatatiri aduse:
    - schimbare culoare leduri;
    - folie aplicata pe luneta si geamuri laterale;
    - schimbarea sunetului semnalizarii;
    - filtru habitaclu;
    - stopuri fumurii cu leduri;
    - faruri angel eyes;
    - kit xenon 35 w pe faza de intalnire;
    - modul deschidere portbagaj din cheie;
    - plasa in locul grilei;
    - cd player JVC cu usb, cu difuzoare sony pe spate si vdo pe fata;
    - display pe negativ;

    Planuri de viitor exista insa asteptam sa-si faca aparitia banii.
    Attached Files
    MiNnRuZ

  • #2
    ce ti-as sugera eu este niste genti, ii schimba aspectul total.spor la modificat.
    sigpic #

    Comment


    • #3
      Multam mult de sfat, sunt si ele pe lista, in asteptarea banilor.
      MiNnRuZ

      Comment


      • #4
        Cum ai schimbat sunetu semnalizarii? Pune un filmulet sa aud si eu, ca sunt curios care e sunetu

        Comment


        • #5
          Sunetul a fost schimbat din uch cu ajutorul interfetei de diagnoza. Operatiunea a fost efectuata de colegul mcm022006, caruia ii multumesc fiindca m-a ajutat la toate modificarile aduse pana acum. Sper sa-mi fie alaturi si pe viitor!
          MiNnRuZ

          Comment


          • #6
            Mor dupa bleu` ala din interior.foarte misto, imi place.spor in continuare

            Comment


            • #7
              Ce chestie. Te stiu de aproape un an si de-abia acum vad cum este la interior a ta.
              P.S. de ce nu-i face o resofteala la tractoras?
              Cel mai lent 1,6 8v

              Comment


              • #8
                Nu merita Cristi.

                Si oricum, ma mir ca ai pus ceva pe ea, caci pe Diesel nu prea ai la ce face tuning (in general) si stiam ca bugetarii au salarii mici mai, cum ti-ai permis asa cva?

                Hai ma ca ii sta bine si cu farurile. Mai fa vreo 2-3 poze cu farurile ca place la ochi.

                Deci pana la urma nu le-ai mai montat dupa Revelion (in primavara) si i-ai pus si xenon. Ehehe... de la votare dom'le.
                Mai, pesemne ca s-a oprit seria 'ceia de ghinioane . Hai spor! Pune aoclo jante si arce ma!


                Ma si tot nu ai toba Vi la mine sa mai face brum!brum! ). Vezi ca e una la Bursa, ce mai astepti? :>
                Last edited by iamagi; 15 December 2009, 10:03.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  din contra imagi, la diseles se gasesc kit-uri de tuning pt motor care dezovolta aprox 120 de cp, daca nu mai mult.(turbo, nebunii)

                  Comment


                  • #10
                    Numai din soft si tot scoti vre-o 20 de cai gicule(iamagi pentru cei din alte orase ). Sau ti-e teama ca o sa fie mai rapid tractorasul decat aspiratoru de 1,6?

                    Ce vrei sa spui cu toba lui Cosmin?
                    Cel mai lent 1,6 8v

                    Comment


                    • #11
                      Frumoasa masina folia cat te-a costat si ce marca este?

                      Comment


                      • #12
                        Folia este no name, luata cu 10 lei rola, am avut nevoie de 2 bucati, deci pretul 20 lei, iar montajul 100 lei acum 2 ani, pe toate geamurile laterale si luneta Nu este autorizata.
                        MiNnRuZ

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by adimrv View Post
                          ce ti-as sugera eu este niste genti, ii schimba aspectul total.spor la modificat.
                          Scuze Adi, dar la ce genti te referi? De alea cu troler sau ceva mai fancy, un luis vuitton eventual?

                          On In perioada Craciunului o sa fiu la voi, poate facem cumva sa iti vad tarabontul live.
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Ingrijita,imi place.
                            Acum a venit iarna,toata lumea la hibernare.
                            Numai bine.
                            sigpic
                            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

                            Comment


                            • #15
                              @andy_x3m Cu cea mai mare placere, numai sa fiu in oras!(lucrez intr-o localitate din judet)pastram legatura.daca iau genti ii dau una prietenei mele si pastrez una si pentru sotia/iubita ta!

                              @fane1990 Multumesc, dar ai facut ca mai iese murdara dupa unele plimbari.

                              @cristi_lcd Nu-mi sta gandul inca la resoftarea deoarece aud pareri pro si contra cu privire la acest lucru.

                              @iamagi Cu privire la toba, poate te transformi tu in Mos Craciunul meu.
                              Last edited by cosmin_ruz; 15 December 2009, 14:53.
                              MiNnRuZ

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google