Prestige MAX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    faina masina colegu, am vazut-o acuma cateva saptamani in fata la dragan cand am fost la varumiu.e aiurea ala voi cu piatra cubica ca ar arata intr-un mare fel cu niste h&r.dar asta e.numai bine
    Glory. Glory Man United!!!!United We Stand!!!!!!

    Comment


    • #17
      jentile sunt PLATIN

      Comment


      • #18
        Frumos Logan-ul.Si mie imi plac jantele.Poze interior?
        Succes!
        Forum neinteresant. Delogat definitiv.

        Comment


        • #19
          da mai am si mcv am venit cu el la intilnire pentru ca am luat numerele de pe el erau pe mcv si pun altele pe el tot MAX, jentile din poza de pe avatar parca o prindeau mai bine, daca intelegi ceva roata dreapta fatasau ceva din filmulet:http://www.youtube.com/watch?v=AgZ7U4YEtsg
          jentile sunt tot platin cu flanse de 16mm pe spate
          va arat si mcv-ul nu am multe poze
          da e fara prelungiri
          Attached Files

          Comment


          • #20
            Imi plac ceasurile ,sunt super.Cat a costat modificarea lor?
            Tinc fest !!

            Comment


            • #21
              cat de tare poate sa aratae mcv-ul ...subscriu si eu la partea cu prelungirile..e prea frumoasa masina ca sa o strici cu un chit de bazar...si de ce vrei asa mult inca un eleron, tinand cont ca ai unu deja din fabrica...si banuiesc ca te cam intreb degeaba pe tine, tinand cont ca ai AC, da parasolu ala chiar are efect? adica nu te mai bate soarele asa tare in cap si tine cat d cat caldura afara? ce eu n am AC si incerc sa aplic toate metodele ca vara sa nu ma prajesc in masina...
              sigpic

              Comment


              • #22
                depinde de unde iti iei smd-urile ai 6buc la panoul central cate 3buc la fiecare cadran plus cate 1 la fiecare tagara la turometru inca unu sa faci zona rosie, deci in total 12albastre si 3rosii
                cat despre parasolare sa-ti spun "xxxgeoxxx" prima masina cu ac si fara folii si parasolare era boala grea, nu ca acu ar fii mai ok ac dar e o diferenta destul de mare poti sa faci o incercare povestim dupa si al doilea aspect e ca daca stai o zii intreaga in masina cu soarele in ochi esti gata si tu si ochii, incearca dar ai grija in 2zile te obisniesti si dupa aia nu mai poti fara

                Comment


                • #23
                  chiar e aiurea fara parasolar si folie ...cand mi-am schimbat folia de pe masina am umblat 1 saptamana fara...si pot sa spun ca nu mi-a placut deloc
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #24
                    cred ca incerc si eu cand se mai incalzeste...nu neaga nimeni aspectul, da vroiam sa stiu daca are un rol functional..pusa pe afara parbrizului sau inauntru? e mai greu pe interior ca e oglinda, da ma gandesc ca pe afara sa nu se strice de la stergatoare ca eu le am mult mai lungi decat originalele.
                    sigpic

                    Comment


                    • #25
                      Si mcv-ul arata fain.

                      Comment


                      • #26
                        frumos si mcv

                        Comment


                        • #27
                          cea gri e pusa pe dinafara si eu am stergatoare de 53, secretul e sa o lasi sa se usuce foarte bine , pe dinauntru am pus super black de geamuri pentru ca la gri-ul meu deschis mai trecea ceva lumina asa e beton

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google