Yakuzel TL-59-NCV

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Yakuzel TL-59-NCV

    Salutari,pe acest thread doresc sa postez toata istoria masinii mele,un LOGAN 1.4 din 2006 Accept orice sugestie si primesc cu caldura orice observatie Sper sa va faca placere sa fiti partasi la micul proces de transformare al masinii mele.Spun "micul" pentru ca nu vreau sa o aduc la nivelul de supercar Vreau sa o fac asa cum cred eu ca m-ar face fericit.
    Si aici cateva poze de la inceput.
    Attached Files
    sigpic

  • #2
    sal frumosa masina....pai cu ce ai vrea sa incepi???eu zis ca iar sta bine cu niste jante

    Comment


    • #3
      sal

      sal imi place mult culoare asta poti sa incepi cu niste jante as zice eu...sa continui cu o folie in geamuri ;) eu asta fac prima data la masina cand va trece iarna asta :|

      bft !
      http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...sh-t19404.html

      Comment


      • #4
        salut, bine ai venit printre noi ! ! ! Sa ai grija mare de masina si multe sute de mii de km fara incidente !!!
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • #5
          Va multumesc pentru complimentele voastre si pentru idei. Vreau sa schimb intradevar jantele,sa pun un filtru sport,o evacuare sport,folii,sa umblu un pic si la audio,luminile din bord sa le aduc la o alta culoare.Si sa vedem ce o mai iesi in cale. Va tin la curent cu noutatile.
          sigpic

          Comment


          • #6
            My rimz.

            Astea sunt jantele care le voi pune pe masina.Hope you like'em!
            Attached Files
            sigpic

            Comment


            • #7
              da, jantele sunt frumoase, dar daca ai lasao mai jos...ar arata genial

              Comment


              • #8
                Originally posted by ynp_46 View Post
                da, jantele sunt frumoase, dar daca ai lasao mai jos...ar arata genial
                Multumesc.Nu pot face asta oricat de mult mi-as dori.Stau undeva unde,daca mi-as lasa masina mai jos nu mai pot merge cu ea.Sunt constient ca nu dau asa de bine daca masina nu e coborata,totusi nu am ce sa fac.
                sigpic

                Comment


                • #9
                  pleoape

                  Ce nu face omu de plictiseala?Mi-am montat si niste pleoape,daca tot erau prin garaj.Ceva pareri?
                  Attached Files
                  sigpic

                  Comment


                  • #10
                    pleoapele arata bine,fa eventual niste poze mai ed la distanta ziua sa vedem cum dau.
                    referitor la jante....mie sincer nu imi plac din cauza simplului fapt ca seamana foarte mult cu cele de bmw.la banii care dai pe ele cauta poate gasesti un model mai interesant....
                    http://img94.imageshack.us/img94/4346/fanecl.gif

                    Comment


                    • #11
                      mie imi plac jentiile astea, au destui de multi colegi loganclub jenti dinastea pe golane, si arata destul de bine...
                      Parerea mea...dar daca as fi in locul tau asa cauta ceva mai spitate, cu mai multe spite,ar arata si mai mortal, dar totul ramane la alegerea ta, important e sa-ti placa tie nu noua !!!
                      numai bine, drumuri bune sa ai cu golanu

                      Comment


                      • #12
                        Eu va multumesc pentru sfaturi si pareri.Si daca vor mai fi si altele,eu le primesc cu caldura.Jantele astea mi-au placut de cand le-am vazut prima oara ,s-ar putea sa fie exact asemanarea asta cu cele de bmw ce mi-a placut.O sa ramana astea pana la noi ordine.Cine stie ce o sa fie pana la vara?Poateo sa ma razgandesc.
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          interior yakuzel

                          Mi-am luat de la vopsitorie azi si "plasticul" de pe bord.Au iesit super,imi plac la nebunie.In viitorul apropiat o sa vreau sa pun aceeasi culoare si pe consola centrala si cea de la frana de mana.
                          Attached Files
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            Montat cam neconventional ce sa spun,una bucata filtru de aer sport Vreau sa imi spuneti daca am facut prin miscarea asta vreo trasnaie si mai ales cat de eficient este montajul filtrului sport si daca influenteaza cu mult consumul de combustibil
                            Attached Files
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              Stiu ca parerea mea o sa deranjeze, dar...
                              1. Jantele alea sunt o copie nereusita! Banui ca sunt MegaDrive.
                              2. Pleoapele alea vin intr-un mare fel. Iese lumina de jur imprejurul lor. O pleoapa tre sa fie lipita de aripa, iar cand capota e inchisa sa vina ca un intreg.
                              3. Masina bleo-marine interior rosu tipator. Nici mama stelistului nu cred ca e deacord cu aceasta combinatie cromatica, dar ce stiu eu
                              4. De filtru nu zic nimic, s-a discutat pe sute de pagini!

                              Si mai vreau sa adaug ceva, de data asta legat de tine. Semnatura aia e gandita de tine nu? Nu de alta, dar o mai are alt user posesor de sunny cu multe modificari
                              Atat, in rest imi place!

                              PS - nush daca mai ai stiker-ul cu renaul F1 team, de asemenea de mare anvergura pe logan.
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google