(Inca) Un Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • (Inca) Un Logan

    A trecut mai bine de un an de cand tot intru p-aici si nu m-am invrednicit sa urc si eu cateva poze cu tractorasul.
    Este un Abs+ 1.5 70 cp din 2007.
    Hai sa vedem cam ce modificari/ imbunatatiri are:
    Folie omologata pe geamurile spate si luneta
    Jante SSW Nirvana
    Oglinzi MCV
    Plafonul colantat negru lucios
    Lupe in faruri
    Radio Sony BT 2600
    Boxe Magnat pe fata si Boschmann pe spate
    Subwoofer activ MNC
    Statie CB Albrecht, amplif 100w, antena Sirio Megawatt 4000
    Module impuls pentru geamuri.
    Leduri schimbate in bord si butoane
    Activat CB, inclusiv consum instant
    Poate am uitat cate ceva, dar cand imi amintesc o sa scriu aici.
    Attached Files
    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

  • #2
    sa te poarte multi km in toate colturile lumii ,se vede ca a apucat pe mana unui om bun , felicitari si sa ai grija de masinuta , sa ne tii la curent cu noutatile,.
    http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ro...ion-t5724.html toate bune

    Comment


    • #3
      simpatica! fara chestii inutile si urate. poate tips-ul ala nu ar avea ce cauta acolo. nu au mai fost fonduri de AC? daca sony avea si USB era "full option". sunt cateva urme de efractie pe langa Radio-cd. bafta in continuare!
      sigpic

      Comment


      • #4
        Frumoasa masinuta......multi km fara probleme.....
        sigpicRenault megane 2 1.6 16V si Opel Bertone 2.2 16V

        Comment


        • #5
          succes Fane in continuare , ai grija de masina.

          Comment


          • #6
            am avut ocazia sa o vad la tulcea live....e foarte sic ... poate ne vedem si anu asta sa clarificam discutia cu injectoarele )
            Attached Files

            Comment


            • #7
              Multumesc tuturor de aprecieri.
              @bogdan- intr-adevar, alea sunt urme de efractie, m-au calcat hotii in minunata noastra capitala..
              @Loganu- sigur, trebuie sa clarificam problema cu injectoarele, mai e un pic si incepe sezonul...
              INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

              Comment


              • #8
                Masina arata ok, nu este impopotonata cu fel si fel de chestii inutile! Vezi ca stalpul dreapta fata de plastic de langa parbriz nu este pus cum trebuie, se vede la imbinarea cu bordul.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • #9
                  fane de curiozitate...cat te-a ajuns statia cu totu' ?...si cam cat are raza de actiune ?

                  Comment


                  • #10
                    @alex- am rezolvat problema cu ornamentul de pe stalp, erau clemele incorect asezate acolo.
                    @loganu- n-as putea sa zic un pret pentru pachet, amplificatorul a fost 300 iar antena si statia le am din combinatii.
                    INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                    Comment


                    • #11
                      Felicitari domnu'! Cam mult te-am batut la cap pana ai pus cateva poze
                      Stiti ce zicea Fanel:"N-am mare lucru de aratat!" Vedeti ca avea, dar tinea secret?
                      Arata foarte bine masina, fara chestii stridente sau inutile!
                      Last edited by Gusi; 1 March 2010, 18:30.
                      LOGAN CLUB CALARASI - FII POLITICOS IN TRAFIC!

                      Comment


                      • #12
                        povesteste-ne despre lupele din faruri ,ca sint innebunit.Spune tot.

                        Comment


                        • #13
                          Pai ce ar fi de povestit.. se gasesc pe net, montajul insa e problema. Eu le-am montat singur, dar e multa munca, trebuie dezlipita ''sticla'' farurilor, se monteaza lupele in locul becurilor si apoi se lipesc la loc.
                          INTALNIRE LOGAN CLUB CALARASI DUMINICA ORA 15

                          Comment


                          • #14
                            draguta masina...am vazut-o la brasov...multi km fara probleme....
                            parerea mea ca iar mai trebui niste oglinzi MCV...bafta
                            sigpic

                            Comment


                            • #15
                              salutare,arata bine golanu tau,imi plac jantele si binenteles si lupele din far, ai si xenon in ele?...si daca te rog pune o poza cand ai timp cu pozitile, ca mi se pare ca ai cerculete de angel eyes in jurul lupei...

                              sa ai parte de masinutza cat mai multi km fara probleme

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google