Logan F2 VAX

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan F2 VAX

    Salut va prezint si eu loganul meu achizitionat in toamna anului 2009.Pana acum modificarile stau in montat proiectoare(masina a venit fara),vopsit grila plus suportii de proiectoare,pleopa la luneta,eleron de la Dacia.Jantele sosesc in octombrie tocmai si urmatorul pas sunt pragurile.
    Attached Files

  • #2
    frumoasa..s o stapanesti sanatos..da eleroanele ala n-arata deloc bine..nu stiu ce s au gandit astia de la dacia
    sigpic

    Comment


    • #3
      Frumoasa masina cat tea costat eleronul de pe capota spate ?
      HD-87-DLR

      Comment


      • #4
        Eleronul a costat 500 ron cu totul.Geo crede-ma este singurul eleron care da bine pe un logan din punctul meu de vedere.Prima data am vrut sa il achizitionez pe cel de la pilot,dar dupa 3 luni de asteptare am lasat-o balta si am comandat eleronul acesta.Si ce vezi tu la luneta nu este eleron este pleoapa la luneta.
        Last edited by cristi vax; 26 March 2010, 00:24.

        Comment


        • #5
          Nu puteai sa o iei cu proiectoare din fabrica? Preference stiu ca are ca optiune proiectoarele, nu-ti mai bateai capul atat... . Imi place ca e 1.6 fara aer conditionat, bun buun asa. Eleronul arata foarte bine, sa continui tot asa, kitul de la Dacia pentru Ph2 este foarte misto.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • #6
            incep sa apara din ce in ce mai multe PH2;)) pe forum.............frumoasa masina,cred ca da bine eleronu,da nu cine stie ce:P,imi place mai mult pleoapa de pe luneta........noroc!
            Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
            -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
            Silent Coat.

            Comment


            • #7
              Tu pe unde iesi din masina?

              Comment


              • #8
                sal, nu cumva l-ai comandat ala de portbagaj la diler in sibiu?
                Mi-a soptit o pasarica, e adevarat?
                Masca ai vopsit-o gri?
                cred ca dadea mai bine in culoarea masinii ca la mine
                sa ai parte de masina si de ce pui pe ea.
                Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                Comment


                • #9
                  Originally posted by CataLiNNN View Post
                  Tu pe unde iesi din masina?
                  Prin tulcea ies!

                  Originally posted by vyp75 View Post
                  sal, nu cumva l-ai comandat ala de portbagaj la diler in sibiu?
                  Mi-a soptit o pasarica, e adevarat?
                  Masca ai vopsit-o gri?
                  cred ca dadea mai bine in culoarea masinii ca la mine
                  sa ai parte de masina si de ce pui pe ea.
                  Da de la sibiu foarte seriosi baietii de acolo si de ce spun asta nu se putea asigura montaju gratuit pt ca tulcea-sibiu ohohoho multi km asa ca au oferit vopsirea eleronului gratuit.Foarte prompti baietii,in 3 zile a ajuns eleronul la tulcea.apropo de culoare la grila masina nu este gata o sa mai ma joc putin cu vopseaua,si o as vedeti rezultatul final.

                  Comment


                  • #10
                    CataLiNNN cred ca se referea la faptu pe unde iesi din masina...ca ai intr-o poza masina parcata exact langa perete pe partea soferului)))
                    Alpine 9853r-> Audison->dls ms6a->full active
                    -> Alpine v12 mrd-m605->jbl pb1220
                    Silent Coat.

                    Comment


                    • #11
                      si eu le-am comandat la ei anu trecut si a fost inclus si montaju si vopsitul in pret.
                      am trecut zilele astea pe la ei si mi-au spus ca a comandat cineva eleron, din tulcea si de aia te-am intrebat.
                      Ai avut nioroc ca era pe stoc altfel mai aveai de asteptat, la mine a fost prima comanda din tara pentru piese din kitul original si a trebuit sa astept sa le aduca din franta.
                      In curand soseste restul kitului de la francezi sa vedem cum arata.
                      Intalniri LC.Sibiu sambata ora de vara 17 / ora de iarna 16 in Valea Aurie (intrarea 2 la ZOO).

                      Comment


                      • #12
                        Originally posted by ktalyn28 View Post
                        CataLiNNN cred ca se referea la faptu pe unde iesi din masina...ca ai intr-o poza masina parcata exact langa perete pe partea soferului)))
                        Da nu am vazut scuze,ies prin dreapta ca nu imi permite garaju e stramt.

                        Comment


                        • #13
                          Originally posted by ktalyn28 View Post
                          CataLiNNN cred ca se referea la faptu pe unde iesi din masina...ca ai intr-o poza masina parcata exact langa perete pe partea soferului)))
                          Exact

                          Comment


                          • #14
                            sal..frumosa masina...multi km fara probleme....

                            Comment


                            • #15
                              cam ingust spatiul ala de parcare ...tot timpul iesi prin dreapta?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google