06 Zve

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • trebuia sa faci poze si mai de aproape , am impresia ca pe partea stanga liniile "dispar" din peisaj.

    Comment


    • Frumoasa mai e .Cred ca are dreptate FOF parca in stanga linia de pe capota nu e asa pronuntata ca cea din dreapta.

      Comment


      • Da am observat si eu ,o sa m-ai retusez la vopsitor .Multumesc pentru sfaturi.

        Comment


        • oricum nu e asa mare panica , doar daca ai tu o un fix sau esti tipicar.
          dar in general ar fi frumos ca liniile sa continue cu cele de pe bara.

          Comment


          • imi permit eu, sa atasez popzele cu capota finisata, revopsita, linii si alea alea...
            Attached Files
            "Pe masura ce faci imbunatariri costisitoare masinii, creste riscul de a o accidenta" - Eduard A. Murphy...sigpic

            Comment


            • A venit caldura asa ca poze noi cu masina dupa o baita .Noutati nu prea mari, s-au schimbat jantele s-a montat un CB ceva stikere si cam atat asta e criza.
              Attached Files

              Comment


              • ce bine ca ai pus stickerele alea. Poate daca nu le aveai, nu stiai ca dau f urat! acum le poti da jos

                ps. Cam asa ar trebui sa iasa o capota cu bad boy...linii, finisaje...alea alea

                ps1. chestii dinalea la usi, am avut si eu acum vreo 5 ani. Le poti da jos si pe alea fara nici o grija - nu se va lua vopseaua
                Last edited by Thejock3r; 21 March 2012, 15:04.
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Daca vine sfatul de la tine tot respectul ,deja m-am plictisit de ele.
                  Last edited by silvanu; 21 March 2012, 15:07.

                  Comment


                  • Salut, silvanu arata bine masinuta!
                    Chederele suplimentare de la usi cum rezista? Le mai ai sau s-au dezlipit?
                    Daca o problema se poate rezolva atunci nu trebuie sa te stresezi, daca nu se poate rezolva atunci chiar nu are rost sa te mai stresezi.

                    Comment


                    • Salutare tuturor si multa sanatate.RESPECT.

                      Comment


                      • De mult nu s-a mai postat pe aici , multa sanatate si tie ... asteptam noutati si poze mai recente

                        Comment


                        • Salutare si multa sanatate .Despre masina nu prea multe decat gpl TOM. si gaz muuuuuuult ca sa mearga .Respect tuturor

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google