My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mersi,crezi ca se potriveste fara a face vreo modificare.

    Comment


    • azi am montat bixenon pe masina de 35w6000,si sun foarte multumit de cum bat se vede minunat,si azi am achizitionat si un eleron de luneta spate original de logan si maine il duc la vopsit o sa revin si cu poze dupa vopsire,acuma pun niste poze cu xenoanele.
      Attached Files

      Comment


      • Foarte fain bat farurile.Cat te-a costat eleronul de luneta?

        Comment


        • cat te-a costat eleronul de luneta?
          Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

          Comment


          • pot raspunde eu in locul lui ca si eu mi-am cumparat de la acelasi om odata cu el si o sa difere doar taxa de curier 225 lei sper ca nu se supara cosmin

            Comment


            • stai linistit ca nu ma supar,atat ma costat 225 de ron,numai eleronul plus vopsitul si montajul vom vedea maine,o sa va mai tin la curent si cu poze cu el montat,sper ca pana luni sa fie montat,de luni am in plan sa imi pun si xenon in halogene.sa auzim numai de bine.

              Comment


              • sa ne tii la curent ca si eu trebuie sa il vopsesc

                Comment


                • da va tin,si tu trebuie sa il vopsesti

                  Comment


                  • da si eu vreau sa il vopsesc dar nu stiu daca mai trebuie pregatit pentru vopsit s-au decat vopsit astept sa vad ce faci tu sa stiu la cine apelez ca daca mai trebuie pregatit imi trebuie alt meserias

                    Comment


                    • azi am dus eleronul la vopsit,ma costat pana acuma 45 ron 300ml de vopsea 150 de lac si 50 de intaritor si vad maine cat imi ia pe manopera,de montat nu mil monteaza el ca nu prea are timp,dar vad eu cum il montez.revin cu poze cu el vopsit manie.

                      Comment


                      • azi am luat eleronul de la vopsit,asteptam timpul bun sa vina ca sal montez.am facut niste poze cu el pe luneta sa vad cum sta.
                        Attached Files

                        Comment


                        • a iesit foarte frumos cosmin cat ti-a mai luat manopera?

                          Comment


                          • manopera mi-a zis cat vrei ca il cunosc e prieten cu varumiu foarte bun si eu i-am dat 50 de ron ca poate o sa mai am nevoie de el ca vreau sa imi vopsesc si bara din fata ca mi so decojit.

                            Comment


                            • merci mult cosmin luni sa vad si eu pe unde il vopsesc

                              Comment


                              • pe mine ma ajunge undeva cu totul la 450 cu tot cu montat,pana acuma am dat pe el 225 plus 45 vopsitul,50 manopera,80 setul de silicon cu decresant,si manopera mai 50,sper sa nu imi ceara mai mult dar nu cred.pe marti sau miercuri sunt programat in functie de anotimp

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google