My HCB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    parerea mea ca ar da super daca ai vopsi etrieri si tamburi in rosu si sa faci si stopurile rosu integral..asa ai avea si cu ce sa te legi de rosu in exterior...daca se mai poate face ceva la stopuri :P
    sigpic

    Comment


    • #47
      parerea mea ca daca as da cu diluant ar merge ce ziceti?

      Comment


      • #48
        Cosmin cand te hotaresti sa vopsesti etrierii si tamburii sa imi spui sa cumparam vopsea speciala ca cica ajunge fix pentru 2 masini. Vorbim maine la intalnirie.

        Comment


        • #49
          ok,intro zi cand e cald

          Comment


          • #50
            vedeti ca e si un tutorial pentru vopsit astea..cautati si voi la "how to.." sa vedeti ce zice lumea...
            sigpic

            Comment


            • #51
              parerea mea e sa lasi stopurile asa ca sunt ok...acum treaba ta...si tamburi DA fa i rosii odata)
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #52
                lasa bre omu in pace sa isi stearga "fumul" de pe stopuri ...ar fii bine sa ii faci rosu lampa de mers inapoi ca la ph2 ...Bafta in continuare !
                Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                Comment


                • #53
                  daca as sterge numai unde se aprind becurile si restu sa le las negru ce ziceti?

                  Comment


                  • #54
                    hmm buna idee...le lasi negre...si le faci rosii numai unde se aprind stopurile,semnalu,becu spate...or da bine?!
                    AdY_JmL_2015

                    Comment


                    • #55
                      n a zis nimeni ca n-arata bine fumurii..doar ca o sa fie tiganie daca le lasi partial asa..plus ca zona aia pe care vrei s o lasi tu neagra e reflectorizanta...si e buna sa te vada altii cand trec daca esti parcat sau ceva sa nu te ia in bot...fa le in totalitate rosii si daca n o sa ti placa, iti dau io bani de dizel sa vii sa mi spargi cauciucurile
                      sigpic

                      Comment


                      • #56
                        chestia cu stopurile fumuriu partial e foarte nasoala...numai la cei cu naic' pe masina vezi asa ceva
                        Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                        Comment


                        • #57
                          eii sa nu fim rai...
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • #58
                            nu bre, dar este urat si nici nu se vede reflecorizantul ala ...si cat te duci sa faci itp te pune sa stergi stoapele ca astfel nu iti da itp-u
                            Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                            Comment


                            • #59
                              da asta asa i...cam incurci lumea din spatele tau cu astfel de stopuri...mai ales pe soare
                              AdY_JmL_2015

                              Comment


                              • #60
                                unu din colegii de pe forum a avut asa..intai full fumurii..a dat seara cu spatele , ploua si a facut praf masina la aripa spate) dup aia a sters cum aveai tu de gand sa faci si aratau oribil..acuma sunt stock iara
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google