Logan Ph2 Unic [1.4 Mpi]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    imi place culoare da bine pe ph2 dar restul.....jantele ok,dar schimbati stilul de a tuna ca nui masina de teren loganul...banii care iai dat pe barele alea de inox puneai arcuri niste xenoane..o muzica ,un clean ceva, nu cromuri...aste e pana la urma alegerea ta ,multa bafta.
    sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    Comment


    • #32
      carcasa oglinzilor, bandourile laterale si plafoniera folie de carbon sau si bara fata.....parerea mea

      Comment


      • #34
        chiar ca este unic. nu se "pupa" nimic din ce ai pe masina (parere personala)
        sigpic

        Comment


        • #35
          niciodata nu va iesi ceva frumos punand pe masina de toate cu gandul : " sa fie acolo..." Sper sa nu fie cu suparare dar masina ta o vad asa : un mcv/aro ( de la barele cromate) , un bmw ( de la jantele copie celor de bmw) , o masina de expozitie tuning( dupa bara fata), o masina de familie/ offroad ( dupa suspensia stock) si o masina de lux ( dupa croamele de pe ea ) . pe scurt....deduci singur!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • #36
            Cu timpul vei invata din sfaturile pe care le primesti si din ceea ce vezi pe forum.
            Numai bine.
            sigpic
            Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

            Comment


            • #37
              dai frate jos cromu ala de pe ea si mai ales bara spate si pragurile...daca tot te ai apucat de pus spoiler pe fata punei si spate si praguri...si las o jos macar cat era ea stick inainte ca e prea caruta inalta asa...jantele merg,etrieri albi chiar dau bine,stopurile foliile etc...dar fa ceva la ce ti am zis mai sus...bft!
              AdY_JmL_2015

              Comment


              • #38
                frumoasa masina,sa o stapanesti sanatos,cat te-a costat eleronu de pe luneta,si de unde lai luat

                Comment


                • #39
                  Originally posted by kolaka View Post
                  ..........................
                  -nu imi permit jante de firma pentru ca am fost la O.Z. si mi-au cerut 214 E bucata...
                  -jantele acestea m.au costat 1280 ron...


                  -maine o sa mai pun poze cu masina care a mai suferit modificari...
                  -i.am schimbat ornamentul de esapament
                  -i.am inegrit stopurile
                  -pleoape
                  -i.am montat spoilerul de la pilot fata...

                  cam atat deocamdata...urmeaza sa ii fac spatele clean si grila fata modificata..
                  Ce mai fac baietii de la O.Z. ? Sunt bine ?
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • #40
                    sal...

                    icstrem_no1...:: din lipsa kit-ului pt faza 2...am improvizat cu acele bari(unora le place altora nu...tin sa precizez ca am fost oprit pe strada de loganisti care ma intrebau de unde le-am cumparat ca le placeau)...
                    -bara spate recunosc ca este chiar urata..nici mie nu imi place(pe spate in 2-3 saptamani va fi montat spoilerul de la pilot)...
                    -suspensia este stock...nu are nici o modificare..
                    -acum vreau sa ii pun folie de carbon pe plafon+eleron luneta...clean spate si grila fata modificata...

                    cosmin83...::eleronul m.a costat 150 ron...de la pilot

                    Sper ca v.am lamurit...Bafta!!
                    __________________
                    sigpic

                    Comment


                    • #41
                      pai bara fata ar fi ok...eu ma refeream la pragurile alea de inox si la bara de inox spate
                      AdY_JmL_2015

                      Comment


                      • #42
                        da..stiu la ce te-ai referit....si stiu ca nu da deloc bn pe masina...dar mi-am facut nervii...akum incerc sa montez kit-ul de la pilot...cu spoiler spate si praguri...;)
                        __________________
                        sigpic

                        Comment


                        • #43
                          lasa ca o faci u frumoasa spor la treaba:P
                          AdY_JmL_2015

                          Comment


                          • #44
                            Referitor la jante .OZ nu este singurul producator de jante , sunt mai multi , diferite modele . Gasesti seturi pe 15" , la 1300 ron cu un design mai frumos. Ideal ar fi sa dai jos pragurile si bara de inox de pe spate (Sau vrei sa ii pui bullbar?) . Succesuri' in planurile viitoare , si cati mai multi km fara incindente. Pana la urma este important sa iti placa tie .

                            Comment


                            • #45
                              Salut

                              Mie imi place idea la acel prag, dar si eu sunt de parerea ca nu da bine cromul.
                              Oricum, ideea este ca tie sa-ti placa si lasa-i pe ceilalti care te tot sfatuiesc sa dai jos cromul. Asa este mai iesit din comun, daca modifici cum zic altii va fi "modificat serie" deja si gata cu "unic"-ul.
                              Bafta in continuare!

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google