My Car => GJ-61-ULY

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Frumoasa masinutza jantele imi plac la nebunie spor la modificari in continuare

    Comment


    • #32
      da bine si asa cum vrei vrei tu dar sincer incearca sa faci ceva ce nu mai au altii
      spor la treaba

      Comment


      • #33
        tare combinatia PH1-PH1. Ma gandeam si eu sa imi fac tot spatele de PH2. Mai am nevoie de portbagaj si stopuri , bara o am
        sigpic
        Logan 1.4 Dynamic Blue

        Comment


        • #34
          te sfatuiesc sa pui plasa si la radiator si joa in bara exact peste fagure sau pune grila de la kitu dacia, va da un aspect mai agresiv in ambele cazuri....parerea mea

          Comment


          • #35
            pai deja are bara de mcv...si kitu nu se potriveste

            Comment


            • #36
              fara suparare dar e cam kitch bot de ph1 si spate de ph2 sau invers. numai la vechile berline vedeam asa ceva...avea omu faruri rotunde o facea cu bot de "zambetul lui iliescu" cum le spunea sau daca vreti ca ultimele dacii din 2004.

              Comment


              • #37
                Parerea mea e ca arata foarte bine si spatele de ph2 parca e mai frumusel decat la ph1

                Comment


                • #38
                  frumoasa masina sa o stapanesti sanatos si foarte interesant mi se pare serigrafia de bord!!!1
                  [B][COLOR="Red"]LOGAN CLUB BRASOV

                  Comment


                  • #39
                    foarte frumoasa masina,sa o stapanesti sanatos si multi km fara probleme...vine foarte bine combinatia de ph1-ph2!ce modificari mai vrei sa faci pe viitor la ea?

                    Comment


                    • #40
                      Fiecare cu parerile lui, mie imi place cu grila unita, nici plasa,nici cea de la kit`u de la dacia,plasa mi se pare ceva expirat...am ceva idei pt grila dar nu stiu daca o sa-mi iese... si nenea care ti se pare kitch da-mi tu faruri tuning pt facelift ca bara o pun eu...astept in continuare parerile voastre pro si contra.
                      Schimb lumini la bord ... logan si alte modele de masini,in general, dupa 2003 ...activez computer bord logan 0784807907

                      Comment


                      • #41
                        mie unu im i place grila aia din poza de sus fara emblema...simpla si de efect si putin ''tuning''
                        AdY_JmL_2015

                        Comment


                        • #42
                          pleoapele parca sunt un pic prea late si nu "pusca" bine cu restul masinii, in rest arata bine iar jantele gigea gigea
                          http://www.loganclub.ro/forum/masinu...e-t742p11.html

                          Comment


                          • #43
                            <<loganu>>nu ma referam sa isi cumpere tot kitu de la dacia ci numai grila in fine masina o va face dupa bunul lui plac, aici sunt doar pareri sau idei noi.....

                            PS: cred ca puteai sa pui lupe in farurile ph1 cu xenon ,interiorul il faceai cu negru si hop angels eyes.parerea mea ca teai pripit cu schimbatu fetei in ph1......deciziile iti apartin si iti mai admir inca odata jentile care isi merita fiecare leut date pe ele.....multa bafta

                            Comment


                            • #44
                              Uly bft in continuare la tuning si vezi la meeting poate o ardem de o liniutza
                              U can do It put ur Gas into it

                              Comment


                              • #45
                                Super masina
                                Imi place super mult
                                Sa ai grija de ea ..
                                Salut
                                fara linkuri externe in semnatura

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google