My SRY

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • poftim
    ultimele 2 sunt probabil cele mai bune variante
    Attached Files

    Comment


    • arcurile h&r sunt negre..alea care coboara 30 sunt eibach..sunt bune pentru amortizoarele stoc, da tot e barcuta cu ele..h&r sunt negre si coboara minim 4.5 in functie de masina..la rotile tale coboara mai mult probabil...intre ele mai sunt alea kw weitec care coboara 3.5, sunt mai dure pe denivelari ca h&r da mai putin rigide in rest..cea mai buna alegere pret/performanta
      sigpic

      Comment


      • eu vreau sa pastrez amortizoarele mele
        nu e buget si de alte amortizoare

        Comment


        • ultima varianta ,e ceva deosebit.,,,acum parerea ta...

          Comment


          • pai poti sa pastrezi linistit amortizoarele tale, pe orice set de arcuri...problema in combinatia arcuri sport+telescoape stoc apare in momentu in care iei curba mai tare pe un drum cu denivelari de exemplu..atunci te duci in pom fara greseala oricum daca pui doar arcuri sport, o sa ai o masina mai joasa, putin mai rigida si mai stabila si aspectuoasa..sa nu te imbeti cu apa rece ca o sa fii dumnezeu pe curbe..pentru asta trebuie neaparat si telescoape mai tari/scurte, o bara de torsiune, cauciucurile le ai destule de late...
            sigpic

            Comment


            • e frumoasa ma da ar trebuii si niste FLUTURASI cu isi pusese si putza ...
              bine ca .... cred ca l-a OBLIGAT iubita sa-i puna

              Last edited by jadhal; 15 January 2011, 17:53. Reason: Automerged Doublepost
              Push the Pedal to the Metal ...

              Comment


              • Lasale in culoare lor originala dau mai bine pe masina ai contrast cu cauciucurile (plus ca o vopsire buna te costa 400lei minim + dejantare jantare si echilibrat inca 100lei... daca le faci negre o sa para mai mici decat sunt ... Parerea Mea... Bafta in ce alegere o sa faci ...
                ABS+ 1.6

                Comment


                • Originally posted by jadhal View Post
                  e frumoasa ma da ar trebuii si niste FLUTURASI cu isi pusese si putza ...
                  bine ca .... cred ca l-a OBLIGAT iubita sa-i puna

                  nu fii rau cu el...poate vruia sa zboare )ii mai dadeau 5 cp fluturasii )

                  Originally posted by mcnalex View Post
                  Lasale in culoare lor originala dau mai bine pe masina ai contrast cu cauciucurile (plus ca o vopsire buna te costa 400lei minim + dejantare jantare si echilibrat inca 100lei... daca le faci negre o sa para mai mici decat sunt ... Parerea Mea... Bafta in ce alegere o sa faci ...
                  o sa ramana culoarea lor
                  Last edited by speed_shock; 15 January 2011, 20:07. Reason: Automerged Doublepost

                  Comment


                  • am renuntat la table...m-am saturat de ele
                    Attached Files

                    Comment


                    • si nu te saturi de capota aia ?ca tare bine i-ar sta un bad boy
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • o sa vina si aia dar prioritara e suspensia

                        Comment


                        • e mai bine sa ai spor !
                          " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                          Comment


                          • tudor fac cate putin dupa posibilitati....ai mei mi-au luat masina si mai departe au zis ca nu ii mai intereseaza...

                            Comment


                            • Foarte frumoasa masina si ingrijita! Bafta in continuare! Nu te grabi toate la timpul lor!

                              Comment


                              • si astazi o descoperire un pr de la rutiera are nr de inmatriculare
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google