Ph 59 Myr

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Arata bine masina,felicitari.Imi poti spune te rog ce alarma ai pus pe ea si cat te-a costat cu tot cu manopera si functia pt deschis portbagajul?
    ...byAdi.Schumi_tm
    TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

    Comment


    • #17
      Arata bine masina dar nu tolerez deloc acele stopuri negre. Cand bate soarele in ele cel din spate nu mai vede nimic saracu si uite asa in caz de Doamne fereste intra unu in poponeatza si tu o sari la gatul lui nefiind vinovat acel om . Numai bine si sa ai grija de masinuta ca e frumoasa dar fara acea negreala pe stopuri
      Facebook: https://www.facebook.com/CrisGarage

      Comment


      • #18
        sa o stapanesti sanatos...
        i-ar sta bine cu niste proiectoare ....

        Comment


        • #19
          Prea smechera masina asta .. ca sa nu mai vorbim de proprietar

          Comment


          • #20
            @Bleizer,imbunatatiri vor mai veni incet incet cum spui si tu,voi incerca sa gasesc undeva pe cineva care monteaza geamuri electrice la un pret rezonabil,poate daca ai vreo idee pe acolo pe la Bucuresti,in Ploiesti monteaza un tip cu piesele lui si manopera 500 de lei,in schimb e primul la care am gasit ceva ok si as vrea sa stiu si in alta parte sa fac o comparatie.
            @TM24ADy-alarma nu este ceva deosebit,este una simpla cu telecomanda cu 2 butoane(Eaglemaster CL-1300 daca nu ma insel),montata la un Service care se ocupa cu asa ceva in Ploiesti(sisteme de securitate pentru masini,case...etc),Sinvex,preturile cu tot cu manopera au fost :Alarma -310 Ron + Cuplare interfata inchidere centralizata-40 Ron+deschidere portbagaj din telecomanda-75 Ron,o am montata pe masina de aproape 2 ani si nu a fost nici o problema pana in prezent,sunt multumit pentru bani pe care i'am dat pe ea,pentru a deschide portbagajul se tine apasat 3 sec pe butonu de deschidere.
            Negreala de pe stopuri nu voi incerca sa o dau jos,este deja de peste un an acolo,iar cand voi reusi sa vopsesc bara din spate complet alb voi inlocui stopurile cu unele stock pe care le voi face complet rosii.
            Intradevar ar merge niste proiectoare.
            Sarumana Mihaitza:*
            Last edited by Dreamer; 6 September 2010, 17:29.

            Comment


            • #21
              pe comanda de la stergator poti lega spritierele pentru faruri daca ai de gand sa iti montezi asa ceva
              numai bine
              "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

              Comment


              • #22
                mai bine iti iei maneta de mcv...si pompa la fel, ca are doua iesiri perfecta pentru ambele faruri
                sigpic

                Comment


                • #23
                  Multumesc de raspuns,bafta in continuare cu masina.
                  ...byAdi.Schumi_tm
                  TM23XAC : http://www.loganclub.ro/forum/tm_23_xac-t25665.html

                  Comment


                  • #24
                    cu placere Ady
                    nu am de gand sa montez spritiere pentru faruri,iar maneta de mcv am deja montata.mersi de idee oricum.

                    Comment


                    • #25
                      Frumoasa si ingrijita masinuta, in legatura cu stopurile arata bine inegrite dar cum stai la capitolul vizibilitate a masinii?

                      Comment


                      • #26
                        la capitolul vizibilitate pana acum nu au fost probleme,pe stopuri am specificat mai sus a fost dat cu lac nu cu spray din ala si apoi lac,sunt foarte lucioase iar ziua cand bate soarele in ele se vad rosu inchis iar din probele facute de mine sunt suficient de vizibile,dar sunt constient ca nu au aceeasi intensitate ca cele originale,insa le am asa de peste un an de zile si nu am avut si sper ca nici nu vor fi probleme,masina a trecut si ITP cu aceste stopuri fara a da nimic tipului.
                        Plus ca mai este si contrastul dintre culoarea masinii si culoarea lor.
                        Last edited by Dreamer; 6 September 2010, 23:50.

                        Comment


                        • #27
                          si cateva imagini
                          Attached Files

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google