Cateva Poze Cu Golanul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Iata si ceva poze mai recente cu masina echipata pentru sezonul rece, incaltari (Michelin Alpin) +manusi pentru diminetile geroase . Si led-uri rosii bineinteles!
    Attached Files

    Comment


    • #62
      arata foarte bine fara crom.

      Multzii km fara probleme!!

      Comment


      • #63
        Originally posted by Cristyano View Post
        arata foarte bine fara crom.

        Multzii km fara probleme!!
        Multumesc! Aceleasi urari si tie! Si a ta e foliata sau e in photoshop? Urca niste poze!

        Comment


        • #64
          Noul breloc
          Attached Files

          Comment


          • #65
            Am achizitionat si cotiera de la speed....cea cu intaritura metalica. Destul de multumit la banii astia(60ron). Revin cu poze!

            Comment


            • #66
              Arata bine loganu', multi km fara probleme! Ar da mai frumos masina daca ai vopsi elementele din fata in culoare caroserie!
              sigpic
              Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

              Comment


              • #67
                e ingrijite masinuta,si tine-o tot asa..si bine ca ai ascultat, de cei care ti-au zis sa dai cromu jos...arata mult mai bine..

                Comment


                • #68
                  Originally posted by Cristi4Speed View Post
                  Arata bine loganu', multi km fara probleme! Ar da mai frumos masina daca ai vopsi elementele din fata in culoare caroserie!
                  care elemente? te referi la bandou si pleoape? foliatul e varianta mai ieftina!

                  Comment


                  • #69
                    Salut. Foarte frumoasa masina. Ii sta bine cu folii la culoarea care o are si fara crom. Vezi cu jantele cum te decizi. Si eu as merge pe negru cu buza rosie. Asa ceva vreau si eu pe a mea.

                    Drumuri bune!
                    Work is for people who don't have time to play golf

                    sigpic

                    Comment


                    • #70
                      Originally posted by mr_danutz View Post
                      Salut. Foarte frumoasa masina. Ii sta bine cu folii la culoarea care o are si fara crom. Vezi cu jantele cum te decizi. Si eu as merge pe negru cu buza rosie. Asa ceva vreau si eu pe a mea.

                      Drumuri bune!
                      Multumesc! Folia e negru mat...dar se apropie de culoarea masinii...mai ales pe vremea asta :d. Jantele sunt decise deja...vor fi achizitionate in vara! Pana atunci ma gandeam la remapare!

                      Originally posted by grutzz View Post
                      e ingrijite masinuta,si tine-o tot asa..si bine ca ai ascultat, de cei care ti-au zis sa dai cromu jos...arata mult mai bine..
                      Ms pentru aprecieri! Ingrijita...da...dar oricum are doar 4 luni si 7500 km...
                      Last edited by ses_tom; 11 December 2010, 22:40. Reason: Automerged Doublepost

                      Comment


                      • #71
                        ses`ule nu mai da qoute la ultimu post ( asta sa nu te avertizeze moderatorii :P )

                        astept sa imi arati marti daca ai timp ledurile si cotiera

                        bafta la facut bani ca de modificari te descurci tu :P
                        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                        Comment


                        • #72
                          Ms Tudor! pana la urma o sa-ti faci timp sa vezi achizitiile! Ce parere aveti de jantele astea? Sunt pe 16 si am prins o oferta? Credeti ca s-ar potrivi? Apropo...Tudor, ma poti ajuta cu un photoshop sau altcineva...care vrea? Multumesc!
                          Attached Files

                          Comment


                          • #73
                            naspa pozitia jantelor dar n-am ce sa ii fac)))
                            Attached Files
                            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                            Comment


                            • #74
                              Frumoasa masinuta,spor la cat mai multe modificari !

                              Comment


                              • #75
                                Multumesc!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google