Cateva Poze Cu Golanul Meu!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai depinde...cam cat ar ajunge o antifonare?

    Comment


    • din ce am vazut eu pe forum e undeva pe la 10-15 lei metru de fonomin. daca vrei sa il pui tu nu te costa asa mult. Gandeste-te cate piese trebuie sa dai jos
      Work is for people who don't have time to play golf

      sigpic

      Comment


      • pai asta e problema cea mai mare. si daca-ti face altcineva si nu le pune la loc cum trebuie s-ar putea sa ai alte surse generatoare de zgomot. mai bine dai radioul mai tare...si rezolvi problema

        Comment


        • Perfect de acord cu tine )
          Work is for people who don't have time to play golf

          sigpic

          Comment


          • la vara te ajut eu ma )

            referitor la km, am un coleg care are 210.000 km in 4 ani tot logan :P
            " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

            Comment


            • Odata cu venirea primaverii au venit si jantele, asa cum am promis.
              Cat de curand or sa vina si pozele!

              Comment


              • Pai, arunca pozele sa le vedem si noi, sa mai avem subiecte de dezbatut .
                sigpicTransport marfa !

                Comment


                • de indata ce le am, le public ;)

                  Comment


                  • un preview deocamdata! e o poza facuta de un prieten, nu s-a gandit sa faca si din lateral !
                    Attached Files

                    Comment


                    • azi am vrut sa iti fac eu poze la masina dar n-am gasit-o :-w

                      hai cu pozele calumea ca-s prea smechere imi place la nebunie modelul ala
                      " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                      Comment


                      • sunt plecat de dimineata. N-aveai cum s-o gasesti ). Azi merge la spalatorie si vin si pozele dup-aia! Ca e prea jegoasa!

                        Comment


                        • Am fost la spalatorie! Au venit si pozele! Scuze pentru calitate si pozitia din care sunt facute(eram intr-o parcare)! Or sa mai vina si altele!
                          Attached Files

                          Comment


                          • Frumoasa rau jantele! Fa-o low si e crima!
                            sigpic
                            Ca sa stii incotro te indrepti trebuie sa stii de unde ai venit. Richard Burns

                            Comment


                            • frumos frumos domnule

                              Sa le invarti fara probleme!!

                              Comment


                              • Frumoasa masinuta, imi place!!
                                Tinc fest !!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google