Loganul Meu GEU

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    @tudor: uite aici o poza cu jantele, dar dupa cum am spus astept finante ca sa le schimb
    Attached Files

    Comment


    • #32
      frumoasa masina!arata mult mai bine fara autocolantul ala pe capota....sa o stapanesti sanatos

      Comment


      • #33
        pai arata ok jantele, de ce vrei sa le schimbi ?
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #34
          @bogdan: multumesc
          @tudor: le schimb pt ca vreau unele pe 16

          este oficial maine voi primi si bara fata model zender (dupa lupte seculare)
          Last edited by eu_blitz; 26 November 2010, 20:26. Reason: Automerged Doublepost

          Comment


          • #35
            dupa cum spuneam astazi am primit si bara fata zender, astfel Kit-ul este complet pun si niste poze sa va faceti o idee (de vopsit cred ca la primavara) bara nu este prinsa este pusa fara prindere ca sa-mi fac o idee despre cum arata
            Attached Files

            Comment


            • #36
              Cat a costat bara?Este din fibra?
              sigpic
              https://www.facebook.com/ornamentegradinacraiova/
              http://www.loganclub.ro/forum/my_rid...0.html?t=32360

              Comment


              • #37
                Felicitari....insa sfarsit ai gasit !! osa arate f ff bine!
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • #38
                  @dan.moraru: m-a costat 400 ron este din fibra f bine lucrata (din cate stiu si ala original era tot din fibra), dar o sa-i fac matrita ca niciodata nu se stie ce se poate intampla si asa ceva nu se mai gaseste si asa am facut rost de ea fffff greu

                  ms mult cosmin, acum astept timpul frumos sa vopsesc tot ce mai tre vopsit (daca fac rost de bani pana la primavara poate o vopsesc pe toata gri mat)

                  Comment


                  • #39
                    arata biiinee

                    Comment


                    • #40
                      Super bara arata foarte bine!

                      Comment


                      • #41
                        va multumesc

                        Comment


                        • #42
                          salut din nou
                          de curand un coleg de forum (mishu) mi-a facut un vt intrucat tre sa ma apuc de vopsit si am vrut sa vad mai multe, despre cum ar arata masina
                          as vrea sa ma ajutati in luarea celei mai bune decizii
                          iata pozele vt (ultima poza este o idee de-a lui mishu)
                          Attached Files

                          Comment


                          • #43
                            badboy+bara MCV si fara stema!
                            Am pierdut multe in viata,dar niciodata nu mi-am pierdut respectul fata de cei care-l merita!!

                            Comment


                            • #44
                              ms pipan dar am renuntat la bara de mcv pt ca am facut rost de cea de zender si asa o sa am tot kitul (am o bara de mcv facuta fara sigla )

                              Comment


                              • #45
                                ce pret au ajuns pragurile???

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google