am si eu un logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    motorul e 1.2 16v de 75 de cai, e antifonata bine, nu auzi nimic......dar imi place ca la logan se aude motorul, doar cand treci de 130km/h devine deranjant

    deocamdata masinuta mananca bine, computerul de bord afiseaza un consum mediu de 6.9% iar la logan imi arata 7.5%......da nah inca e in rodaj si ma gandesc ca o sa mai scada consumul

    Comment


    • #47
      sa va prezint si eu "tuningul" pe care l-am facut masinii...... am lovit-o de doua ori, odata in parcare usa din dreapta spate si aripa (cost reparatii 8mil) si odata frontal (cost repartii 40mil) tin sa precizez ca nu avem casco....dar asta e am aflat si eu dece "in femei si in franele de dacie sa nu ai incredere" si asta pt ca atunci cand am lovito frontal sa intamplat din cauza neatentiei provocata de o femeie si datorita franelor de la logan care nu sunt chiar asa de eficiente si mai ales cand la volan e unu care viseaza inloc sa conduca se intampla chestii nasoale..... dupa ce am lovito frontal desteptii din service au uitat sa vopseasca si masca fatza la bara asa ca, chiar daca e laureate acum nu mai e vopsita......cateva poze cu masina
      Attached Files

      Comment


      • #48
        ai grija de acum incolo...si eu tot de 2 ori am lovit-o....la fel vise si neatentie.....oricum eu am scapat mult mai ieftin....doar 9 mil (taxa de la casco pe 1 an) .
        de akm incolo ocoleste femeile ) ptr indiferent ce opinii sunt am vazut pe pielea mea ce poate sa faca o femeie...eram cu un prieten in masina , dupa ce am plecat de la semafor a venit una din spate cu viteza sa faca stanga de pe banda 1 (noi eram pe banda doi si eu pe locul din dreapta....) si am vazut cum femeia a tras stanga de volan si venea drept in noi si nu a avut nici o reactie...:| ...take care from now
        1.6 mpi cu un strop de redbull
        Respect pentru ca imi pasa

        Comment


        • #49
          si eu ma uitam dupa femei cand conduceam, si de fiecare data era sa fac cate ceva(masini parcate, stalpisori, oameni). si m-am lepadat de obiceiu asta.daca se poate privii din mers e bine, daca nu.....ura si la gara.

          Comment


          • #50
            Parca nu se mai imbina bine capota cu bara. Ramane un gol sesizabil.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #51
              Originally posted by andrei View Post
              Parca nu se mai imbina bine capota cu bara. Ramane un gol sesizabil.
              da....nu stiu ce sa zic....si mie mi se pare dar cpota se imbina perfect cu aripile....deci problema nu e de la capot si la randul ei bara se imbina bine cu aripile....asta e ce sa faci....oricum imi pare rau pt ca de banii aia imi faceam un tuning destul de frumos..... aaa si tin sa precizez nu era vina unri femei, doar ca eu m-am uitat dupa o colega si nu am fost atent, mergeam tare si coloana din fatza a oprit iar eu nu am mai reusit sa ma opresc..... asta e se mai intampla

              Comment

              Working...
              X
              Anulare DPF
              Politica de Securitate Google