My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • mai mult ca sigur inlocuirea

    Comment


    • frumos nenea... merita sa ii faci si bordul negru... desi e mult de munca efectul e garantat
      "when I grow up,sigpic I want to be a VDE"

      Comment


      • E nasol praful din Bucureşti care te face să stai mereu cu cârpa pe bord si pe feţele de uşi, mai ales la culoarea asta. E unică şi arată bine.

        Comment


        • masina era prafuita deoarece a stat in service o saptamana (cu geamul intredeschis ) in rest...nu e chiar problema. Oricum imi place s-o curat...
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • Bravo nenea, arata bine . Acum sa vedem ce faci cu scaunele si bancheta
            Y!M: alexut.style

            Comment


            • Originally posted by Thejock3r View Post
              Astazi masina a iesit din service: revopsit capota fata ( cineva indragostit rau mi-a lasat 4 inimioare pe capota ) si vopsit bordul...
              sticla de la stoape va fi cea originala.
              bordul nu am de ce sa-l izolez intrucat nu mi-a scartait niciodata si se pare ca nici nu va scartai !
              ps. poza si cu persoanele care m-au ajutat mult la demontarea si montarea masinii. Multumesc nenea Sandu.,.multumesc nnea Mateo
              @cristi - intotdeauna se vom gasi lucruri de modificat la masina tu stii prea bine
              @ leo - nu cred ca ajung pe transalpina, din pacate. Poate reusim cu alta ocazie...
              nenea a fost o placere din partea mea....... ori ce fac la kys...ul cu mare drag din ambele parti un om cu mare caracter si o masina de nota ...fara numarrrrr
              stii tu... HZP ;)

              sigpic

              Comment


              • Stoapele sunt gata...... va urma montajul lor..
                Attached Files
                Last edited by Thejock3r; 18 July 2011, 00:11.
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • au iesit frumoase si discrete...le ai bagat si leduri?
                  AdY_JmL_2015

                  Comment


                  • Sticlele acelea vor ramane albe?
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • pai...tot interiorul e plin de leduri

                      Stopurile vor fi facute din noi rosii...
                      sigpic

                      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                      Comment


                      • cosmin sunt aceleasi stopuri care le aveai pe masina cand ai fost la cluj ????
                        sigpic
                        Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                        Comment


                        • si ai mai facut o aroganta

                          Comment


                          • arata foarte bine cu bordul negru,dar stii ca toata ziua stergi praf de pe el, nu?...din pacate
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • frumos domle frumos. jos palaria si de abia astept sa vad live cum arata. mai ales stoapele.
                              Super Oferte Accesorii Logan

                              Comment


                              • cand le.am vazut doar vopsite credeam ca doar atat ai facut, dar bine ca ai bagat leduri, hai sa le vedem aprinse si sa.ti lumineze "fundul" cat mai bine
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google