My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • azi am mai rezolvat ceva pe la gajica :
    - mi-am montat bloc de lumini cu comanda separata ptr proiectoare
    - mi-am curatat motorul ( de 4 ani de cand am masina nu il spalasem... )
    - am rezolvat o chestie super misto ( valabila doar ptr cei cu angel-uri ) : odata cu aprinderea fazei lungi , ramane aprinsa si faza scurta
    - poze si cu tweeterele repozitionate

    Inca o data multumiri multe lu' Dizain & CO care in acest weekend m-au ajutat enorm si mi-au suportat fitzele )
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • buna treaba cu faza lunga+scurta, nu imi place in schimb deloc pozitionarea tweterelor, poate le gasesti alt loc cosmine. Respect ! ! !
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • El nu stie inca, dar le va integra in capacele stalpilor... Nu-i asa Jockere?
        _
        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

        sigpic

        Comment


        • nenea...ce tre sa fac sa ramana si la mine faza scurta cand dau lunga.....?
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • Deocamdata se tine secret, suntem in teste.

            Este o chestie simpla, fara interventii, fara montaje complicate, fara dureri de cap. La vremea potrivita, voi face tutorial.
            _
            B 48 C U P - Ligheanul Agitat

            sigpic

            Comment


            • secretosi sunteti....
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Frate, am muncit duminica asta de n-am avut aer. Altii se plimba pe faleza duminica dupa-amiaza, noi ne-am manjit pe maini si pe fata mai ceva ca niste mineri.
                Mi-am stors creierii si am desfacut de nenumarate ori comanda de faruri ca s-o fac sa mearga, mi-am ars degetele, am rabdat de sete si foame... Toate astea intr-o duminica, atunci cand, repet, altii se relaxeaza
                Nu crezi ca avem dreptul sa fim secretosi?
                _
                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                sigpic

                Comment


                • @mvp - ptr mine conteaza modificarea in bine a auditiei, mai putin esteticul. Poate cu timpul le voi integra in stalpi depinde de foande.
                  @ nzn - nu ai dc sa te superi. ti s-a comunicat ca suntem in faza de teste anunt daca imi ia blocul de lumini foc !
                  Mare dreptate ai Dsign. Am bagat in weekendul asta ca robii..dar si rezultatele au fost pe masura App. cum iti sta masina in viraje cu noile modificari?
                  Ps. tre sa brevetam una-alta
                  sigpic

                  Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                  Comment


                  • Inca nu m-am dat foarte tare, insa in viraj la Alba Iulia e alta poveste... Aproape 100km/h
                    _
                    B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                    sigpic

                    Comment


                    • alooooo......garaaa....nu m-am suparat...logic ca doar e munca voastra....astept sa imi ziceti si mie...sa fac si eu...oricum ms deocamdata....si bafta....
                      http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                      Comment


                      • Ok, vei afla cum se face catinel... Numa sa iasa pasenta, ca daca luam foc, am pus-o...
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • pai fara sa luati foc ma domnu....)baftaaa!
                          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                          Comment


                          • @thejoker-ai schimbat masina,ca duminica era plantatie la tine pe motor de detoate cerealele,asa mai taticutzule de fata(sa-ti traiasca)arata si el a motor de masina tunarita stateai cu recolta aia acolo pe moteor,gad demet
                            frumoasa ca soferu a iesit titiu,spor la tunarit si fulgerit
                            sigpic
                            Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                            pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                            Comment


                            • Scuze ca ma bag si eu! Bv Jock3r pt tot ce ai facut la jucarie!(mai putin numerele care nu cred ca arata bine ) Cred ca esti putin bolnav (sau mai mult). Recunosc frumoasa boala si tare mi-e teama ca e contagioasa. Jos palaria! Felicitari!

                              Comment


                              • Placutele de inmatriculare sunt noi la Jocker, daca n-ai observat...
                                _
                                B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google