My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Suntem convinsi ca asa va fi eu unul astept cu mare interes modificarile de anul viitor

    Comment


    • ne zici si noua marimea telescopului?te rugam
      Logan Kiss Fm 1.4 MPI Gri Comete

      Comment


      • joker,cum ai prelungit grila la masina??da-mi si mie cateva detalii te rog frumos,ca sunt interesat....
        P.S:mi-au furat emblema si daca o pun risc sa raman din nou fara ea..asa ca nu ma mai risc
        Attached Files
        Last edited by marius-MSY; 28 November 2009, 20:07.
        sigpic

        Comment


        • Salut Marius ,

          Grila mi-a facut-o cineva dar din cate am auzit a taiat emblema..si cu chit de fibra a prelungit grila. Nu stiu exact procedeul deoarece nu am stat langa, in timpul operatiunii.
          Postez niste prim-planuri de la intalnirea de azi :
          Attached Files
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • sa traiesti nea pozasu...asa...mai baga acolo o poza ,doua..ca nu prea ai deloc....sa traiesti nenea esti mare om...bafta....
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • ok.mersi.frumoasa intalnire si frumoase masini .bafta in continuare
              sigpic

              Comment


              • Maestrul tot maestru ramane ... si eu sunt curios de modificarile care o sa le aduci masinii in anul ce vine ... trebuie sa tin aproape ca am de invatat

                Comment


                • Originally posted by Thejock3r View Post
                  @flavio - multumesc pentru aprecieri. Din pacate nu stiu sa dau prea multe detalii referitoare la grila. stiu ca a folosit fibra de sticla. Bara am lasat-o acolo..si a luat-o facuta!
                  @cosmin - stai linistit..nu ma supar asa usor Mersi ca ai urmarit evolutia masinii si sper s-o aci si de acum incolo

                  Azi i-am activat computerul de bord + consumul instant! Multumesc pe aceasta cale lui SanduGolanu
                  Salutare ! Daca se poate sa imi zici cat costa activarea,ma intereseaza pentru un prieten care nu are activat dar m-am uitat sub bord si este o cutiuta siemens daca acela e computerul care nu e activat as dori niste lamuriri! Multumesc anticipat! Stima!!!
                  sigpic

                  Comment


                  • @keket : http://www.loganclub.ro/forum/modifi...ivare+computer
                    acest link cu siguranta te va ajuta! Ca idee, se inlocuieste un chip si se trag niste fire. Odata cu cumpararea pachetului vei primi si cum se va monta.
                    Last edited by Thejock3r; 5 December 2009, 19:21. Reason: Automerged Doublepost
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • Frumos arata KYS-ul, l-am vazut aseara la carol, ai trecut pe langa mine Cielo Negru perlat BAU
                      Logan by Renault Pure Blood
                      Nothing beats Low Cost

                      Comment


                      • Pragurile cand le pui??
                        Va arata bestial cu ele.

                        Comment


                        • Multumesc Cristi ! parca imi aduc si eu aminte de acel Cielo bine intretinut ;)
                          COx, pragurile le voi monta abia la primavara cand sper sa reintre in lucru masina ! Si eu astept multe de la anul care vine. Sper sa mi se indeplineasca......
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Peste iarna se tace si se coace pentru la anul...asa-i Cosmine?
                            Bafta si spor!!!
                            aham......Restul e LOGAN


                            http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                            Comment


                            • se coace de mai demult dar abia la primavara primesc fonduri sa ma "desfasor" )tu-i pasiunea masii....
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • Lasa cosmine, ca stiu prin ce treci.....si eu sunt la fel!
                                Daca o sa castig la 6/49 , te rezolv mai repede
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google