My Ride B - 61 -K Y S[Castigator Campionat- "Best car" pe forumul LOGAN CLUB]

Collapse
This topic is closed.
X
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Multumesc tuturor pentru ideile /gandurile / vorbele bune transmise. Sper ca saptamana asta sa pot finaliza finisajele pragurilor si-a barilor , urmand apoi sa ma indrept spre final.In continuare , poze cu noua achizitie

    ps. ce mi-as dori si eu 2 bucati dar mai mari pe fatza...
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • O sa fie micutza schumacher...o sa-ti faca in ciuda din spate ca are sustinere laterala pe curbe si tati nu are ))

      Comment


      • copiii au nevoie de mai mult confort....si siguranta....
        frumoasa masina...modificata cu gust....si original...cel putin jantele sunt bestiale...spor la tunarit in continuare!

        Comment


        • hehe..dap. poate o sa vina si la tati 2 scaune dar nu de la Chicco ci de la Sparco sau Recaro

          Mersi VYO!!
          sigpic

          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

          Comment


          • asta vroiam si eu sa zic ma, ca sper ca nu tot de la Chicco
            arata nice asa cu barile si pragurile facute
            Life is short...play more!
            http://www.loganclub.ro/forum/bolo-t4578.html?t=4578

            Comment


            • Spune ca de fapt o sa pui si in fata exact la fel... doar ca redimensionate si spune ca le iei curand...


              Iti mai trebuie si volan si pedale (merg si cele de la calculator) mai mici si ai pregatit scaunul soferului varianta BEBE.


              Sa stea bine in el! Tu mai ai de asteptat mult?
              sigpic

              Comment


              • hai cu vopseaua nenea... marfa rau scaunul ... cand e ziua fetitzei sa-i facem cadou o tetiera cu LCD si toata colectia de desene pentru copii ...

                Comment


                • sunt nerabdator sa vad rezultatul ideilor tale...masina arata bine si sunt sigur ca o sa arate si mai bine...felicitari pentru modul in care iti aranjezi masina!

                  Comment


                  • My friend, fii convins, va arata cel mai bine de pe-aici. E foarte ambitios si tot ce face face bine!
                    9! 9! 9!
                    sigpic

                    Comment


                    • PAU,tu sa taci cu jantele alea,ca nu te-am uitat!....modestule si altruistule :P

                      Comment


                      • salut...faorte reusita masina ta,simplu si dragut....
                        sigpic

                        Comment


                        • Multumesc tuturor Daca totul va iesi asa cum vreau....la inceputul saptamanii voi veni cu o noua supriza ( zic placuta ) care nu era in planuri pana acum
                          sigpic

                          Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                          Comment


                          • Ne fierbe omul acesta numai la foc mic-mic, sa iasa masina cea mai tare ... succesuri man :-)
                            http://www.loganclub.ro/forum/mcv_ul_meu-t22912p3.html

                            Comment


                            • credeti-ma eu sunt mai fiert ca voi ca nu stiu cum va arata ) bag niste bani si nu stiu ce rezultat va fi : asta da fierbere...
                              sigpic

                              Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                              Comment


                              • fierbi,fierbi dar sh cnd o sa vezi rezultatul final....
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google