B 72 rbg

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    foarte bine arata....bafta in continuare...
    sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

    Comment


    • #62
      robert?? ce tot ne chinuim atata : vopseste in culoarea caroseriei si daca e pui momentan niste autocolant..Iti place , ok..nu..il dai jos
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • #63
        am incercat si eu..eu zic , ca arata misto ! ;)
        Attached Files
        " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

        Comment


        • #64
          Originally posted by Tudor View Post
          am incercat si eu..eu zic , ca arata misto ! ;)
          Mishu si Tudor va multumesc pentru vt-uri si m-am hotarat il las culoarea masinii...e mai clean sa zic asa si va multumesc tuturor pentru sfaturi,pareri si aprecieri...in curand masina va intra la fibrar pt un bad-boy,anulat antena de pe plafon(deja are alt locusor) si mici retusuri pe unde a mai crapat...apropo azi am alimentat de la petromu de langa prosper mihai bravu 64,1 lei numai cu monede...)) a stat doamna si a numarat saraca pana m-am plictisit si eu si la un moment dat se facuse o coada...si ce a pus capac si m-a facut sa am o parere foarte proasa despre unii dintre romani nostrii a fost urmatoarea intamplare sa ii zic asa...cand numara doamna de zor acolo a intrat un tip foarte revoltat "frate dar nu poti sa iei si tu masina de la pompa??" pompa fiind blocata...mi-a zis foarte hotarat "te admir,respect ceea ce faci...dar nu trebuia sa o faci ca unii se mai si grabesc"si cu asta m-a facut sa nu mai iau parte la niciun fel de protest...auzi e de acord dar e revoltat omu ca se grabea...in fine inca odata va multumesc la toti pentru tot si la urmatoarea intanlire voi fi prezent...

          Comment


          • #65
            poza cu maruntisu
            Attached Files

            Comment


            • #66
              mai schimba si mie ca nu am ce da la pompa
              sigpic

              Comment


              • #67
                Cred ca ar trebui facut si in Targoviste un astfel de protest. Imi place masina ta este super frumoasa, mult noroc.
                sigpicMY RIDE http://www.loganclub.ro/forum/db_05_ucn-t19244p6.html

                Galagieee- http://www.youtube.com/watch?v=F5xx5sWrXk0

                Comment


                • #68
                  foarte frumos arata masina,o s-o putem vedea la 4 tuning days anul acesta?bafta si multi km fara incidente.

                  Comment


                  • #69
                    Originally posted by dorupopa2006 View Post
                    foarte frumos arata masina,o s-o putem vedea la 4 tuning days anul acesta?bafta si multi km fara incidente.

                    Iti multumesc pentru aprecieri si daca o voi termina si va arata ok va intra la expo...daca nu...mai asteptam salz

                    Originally posted by UCN View Post
                    Cred ca ar trebui facut si in Targoviste un astfel de protest. Imi place masina ta este super frumoasa, mult noroc.


                    Proteste ar trebui sa se faca peste tot in acelasi timp...dar asta nu se va putea...Iti multumesc pentru apreciei
                    Last edited by b72rbg; 17 January 2011, 22:32. Reason: Automerged Doublepost

                    Comment


                    • #70
                      Hmmmzzz, eu te stiu pe tine, esti de pe-aci de prin berceni?

                      Salutari de la mine!
                      9! 9! 9!
                      sigpic

                      Comment


                      • #71
                        apropo de plafon, cu toate ca te-ai convins singur(sper!) lasa-l asa, e mult mai frumos! nu cred ca masinii asteia i s-ar potrivi plafon negru!

                        succces pe mai departe!


                        eu4yas...dute foarte tare!

                        Comment


                        • #72
                          nimic nou la masina?
                          sigpic http://www.loganclub.ro/forum/sm_01_uli-t17461p16.html

                          Comment

                          Working...
                          X
                          Anulare DPF
                          Politica de Securitate Google