Fericiti sa fie toti cei ce au Logan

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Frumusel, frumusel, sa te bucuri de el
    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

    Comment


    • #17
      Imi plac luminile de la bord,albastru.Mi-ar place si mie.
      Forum neinteresant. Delogat definitiv.

      Comment


      • #18
        Sa o stapanesti sanatos si la multi Km fara probleme .
        B -X X - DDF x 2

        :sofer1: :kissroadkill: :sofer5:

        Comment


        • #19
          In primul rand sa o stapaneti sanatos. in al doilea rand, si asta e doar o parere personala, protectiile puse pe bari, schimbatorul si nichelul de pe manere vin total aiurea... singurul lucru care imi place, sunt luminile de pe bord. numai bine!

          Comment


          • #20
            Sa o stapanesti sanatos ! Eu am demontat toate cromaciunile de pe masina,am avut si eu o pasarica cu elementele astea cromate,da am vazut ca este mai frumoasa fara ele.
            LOGAN--> <--TOYOTA

            Comment


            • #21
              S-o stapanesti sanatos si fara incidente.
              Torosurile de sus zic ca nu isi au rostul si nici liniile de pe portbagaj.
              E parerea mea, nu imi purta pica.
              Bafta!

              Comment


              • #22
                Cum sa port pica frate ,credetima cromul e boala mea imi place la nebunie ,si cnu sint singurul ,dar gusturile u se discuta , oricum parerile altora pentru mine sint binevenite tot timpul ca sint pro sau contra important e ca ai de unde alege .BAFTA LOGANISTILOR.
                Tre sa mi mai fac si oglinzile cromate si sint multumit de loganelu meu .
                Ieri am fost si am facut o inspectie la masina [este iesita din garantie ] a trebuit sa schimb bieleta si capatul de bara in rest masina e ca noua ,eu unul sint foarte multumit de LOGAN .

                Comment


                • #23
                  TOROSURILE nici mie nu mi prea plac dar imi sint utile [servici] asta e tre sa le inghit nam ce face .

                  Comment


                  • #24
                    Ia zi Cristi, cum te lauzi cu mp3-iu'? Se asorteaza cu bordu'.

                    Comment


                    • #25
                      Frumos golan imi place cum iai colorat bordul cat te-a costat???...sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de multi km cu el fara incidente....
                      sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                      Comment


                      • #26
                        Mai activarea calk. a fost 1,3 mil si luminile 1 mil iar tot cei cromat inclusiv calandrul sint facute de mine eu le vopsesc minere portiere inele toate leam facut eu ,mp3 sint super de multumit am un panasonik si e tare de tot culoare neagra [negru crom si griul masinii]prea multe culori strica

                        Comment


                        • #27
                          OCTAVIAN_28 mp3 _ul se vede defapt intro poza anterioara .

                          Comment


                          • #28
                            Deci exact de asta te-am intrebat ca l-am vazut si eu am la fel un Panasonic ca al tau.
                            Cat esti de multumit de el, eu sunt multumit (mi-am pus si boxe ovale pe spate)

                            Comment


                            • #29
                              Am si eu pe spate dar rotunde e super important pentru mine e case aude ff bine ,ca doar e panasonik ce nu mi place la el e ca nu stiu cum sai setez ora daca stii zi si mie si ramin dator

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google