B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • pai ar trebui sa fiu putin nebun sa pun asa ceva, jantele mai incolo .......si legat de aripi cel putin nu o sa mai existe semnalizarile deci vor fi clean si ele

    Comment


    • Inca un albastru marin va disparea din club .
      Ai ales bine varianta custom garaje in defavoarea celuilalt.Fac treaba buna si sunt baieti seriosi
      . La ce culoare te-ai gandit?

      Comment


      • la culoare nu m-am gandit inca, dar vreau sa fie ceva mai deschis ca sa mai respinga din razele solare( avand in vedere ca nu am aer conditionat)

        si va prezint un mic tuning de vitan sa nu zice-ti ca nu am facut si eu
        Attached Files

        Comment


        • HMV86 m-am jucat si eu putin cu stopurile tale.... am vrut sa-ti arat cu semnalizarea alba.......... sper sa nu te superi.......
          Attached Files
          sigpicAjuta-ma si trimite sms la 1815(tarif normal) cu textul "CLK"

          Comment


          • chiar nu ma supar, daca vrei si ai timp schimba-mi si mie culoarea intr-un albastru gen cel din poza
            Attached Files

            Comment


            • ieri i-am mai adus un upgrate la masina ) , i-am schimbat carcasa la cheie cu una de citroen , e mai micuta si mai finuta, sunt mandru de ea

              Comment


              • ia pune si o poza sa vedem si noi, eu am schimbat.o cu una tip briceag
                sigpic

                Comment


                • uite si pozele
                  Attached Files

                  Comment


                  • Acum ar merge sa pui si pe Logan o sigla cu Citroen...sa se asorteze cu cheialol2:
                    Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

                    Comment


                    • nu este o diferenta notabila. mai bine incercai versiune cheie briceag, Jok3ru avea ceva genu ala
                      Prostii par conceputi pe cale artificiala, ca sunt multi ai-dracu si n-au nici o boala...

                      Comment


                      • Legat de culoare :daca vrei sa o vopsesti tot albastru ,dar alta nuanta gen:poza de mai sus), mai trebuie trecuta in talon? La mine scrie albastru, daca o fac o nuanta mai inchisa sau chiar metalizata, oare mai trebuie sa o trec in talon?
                        Tinc fest !!

                        Comment


                        • O poti face orice fel de albastru,ca nu e trecut in talon codul de culoare))

                          Tre sa ai grija ca noua nuanta de albastru sa nu traa spre alte culori, gen mov,verde..etc.Atunci se schimba datele problemei
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Originally posted by 17PnF View Post
                            nu este o diferenta notabila. mai bine incercai versiune cheie briceag, Jok3ru avea ceva genu ala
                            am schimbat carcasa pentru ca , carcasa cheii originale era crapata si ma deranja vizibil

                            Comment


                            • Bafta si bani iti trebuie. Spor la treaba.
                              vreau sa vad si eu cum faci bara fata poate ma ajuti cu niste poze cand ii modifici ceva

                              Comment


                              • pai inca nu m-am gandit cum o sa modific bara fata dar o sa te anunt cand o fac , pentru spate m-am gandit , dar sti cum se zice, prima impresie conteaza

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google