B 860 hmv

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • cum arata din profil
    sigpic
    Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

    Comment


    • macar ai observat ca am pus folie pe fata ? , din pacate e cea mai neagra si ma deranjeaza noaptea(pana ma obisnuiesc plus ca nu pot lasa geamurile jos momentan)

      Comment


      • ti-ai pus folie pe fata )
        ai grija cu folia k si eu tot 5% am pe fata , acum 2 saptamani era sa raman fara talon + amenda din cauza foliei fata
        sigpic

        Comment


        • Daca o sa o vinzi, nu mai scriu un cuvintel aici >:P
          http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

          Comment


          • Felicitari pentru tot ce ai facut ...a iesit foarte bine!

            nu ar merge si un parasolar din folie?...oricum te cam risti cu folia aceea pe fata:-s

            Comment


            • nu am mai avut timp sa il pun, urmeaza si ala cat de curand

              Comment


              • Mama, toti "te risti cu folia", "era sa raman fara ...." etc.. Cand te opreste garda si-ti spune ca iti ia talonul si ca-ti da si amenda, dai frumos folia jos dupa fata si pleci. Nu are ce sa-ti mai faca. Plus ca folia pe fata o dai jos cu ajutorul unei monede de 50 de bani.
                On: E prea blana masina!

                Comment


                • Nu e chiar asa,acum legea le permite sa iti dea amenda/luat talon chiar daca remediezi "defectiunea",aici totul depinde de "PAPAGAL".

                  Mirciulica,vorba dulce , mult aduce
                  Last edited by matheo66c; 17 September 2012, 22:47. Reason: Automerged Doublepost
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • sau vorba dulce la buzunar duce.

                    Comment


                    • Foarte corect matheo.Pe mine m-a oprit politia si mi-a zis :ori iti luam talonul+amenda ori le dai jos + amenda....Norocul meu a fost(zic eu), ca am fost incepator, am bagat niste mici vrajeli si m-au lasat sa plec....

                      PS: Legea se mai schimba(sau asa a fost de mai mult timp), haideti sa nu mai vorbim fara sa stim!

                      Comment


                      • totul depinde de cine te opreste si cum te comporti dupaia,in multe cazuri cu cat esti mai "smecher" si cu nasu pe sus cu atat se va termina mai prost ,aproape nimeni nu te opreste fara motiv

                        Comment


                        • Originally posted by matheo66c View Post
                          Nu e chiar asa,acum legea le permite sa iti dea amenda/luat talon chiar daca remediezi "defectiunea",aici totul depinde de "PAPAGAL".

                          Mirciulica,vorba dulce , mult aduce
                          Daca problema este remediata pe loc, nu se mai retine certificatul de inmatriculare.

                          Big like for hmv!
                          MiNnRuZ

                          Comment


                          • cred ca..de fapt sunt sigur ca e cea mai tare masina dupa forum..felicitari pentru munca depusa si multa bafta pe viitor.

                            Comment


                            • cea mai tare nu, intre timp nimic nou inafara de faptul ca am ramas fara talon :|

                              Comment


                              • superba masinuta respect ;)

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google