Un nou proiect - Dacia Logan F7P (1.8 16v)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Am eu prese de arc, daca te mai e de interes da`mi semn.

    Comment


    • O sa te vedem la legale drace? sau il faci de fun?

      Spor!
      sigpic
      "BRABUS" STYLE

      Comment


      • Originally posted by CataFOF View Post
        Am eu prese de arc, daca te mai e de interes da`mi semn.
        Da fof ne auzim .multumesc

        Originally posted by matheo66c View Post
        O sa te vedem la legale drace? sau il faci de fun?

        Spor!
        Multumesc la fel . O fac pentru mine , e o ambitie persoanala ....de ceva timp am vrut motorul asta pe masina mea ...se pare ca visul e pe cale sa se implineasca sper
        sigpic
        Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
        http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

        Comment


        • nu spera, fii sigur, ca altfel nu te mai apucai de treaba..... astept cu nerabdare finalizarea lucrarii.

          Comment


          • Ba necajilor,parca nu lucrati decat in wekend...mai stai marcs-ule pe acasa,ca poate dormi in masina dupaia)Bravo baieti ma bucur ca merge treaba,spor la treaba in continuare,imi pare rau ca nu am timp s-a ajut si eu,chiar vroiam s-a pun umaru la proiect...
            Apropo,daca mergea claxonu il vreau eu...ca al meu zici ca e de bicicleta.
            Presa de arc stiu ca am si eu acasa,daca e sunama si vorbim...
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by evali_daniel View Post
              nu spera, fii sigur, ca altfel nu te mai apucai de treaba..... astept cu nerabdare finalizarea lucrarii.
              Mersi ... moralul il am ridicat ..sunt curios cum se v-a misca

              Originally posted by GOLAN91 View Post
              Ba necajilor,parca nu lucrati decat in wekend...mai stai marcs-ule pe acasa,ca poate dormi in masina dupaia)Bravo baieti ma bucur ca merge treaba,spor la treaba in continuare,imi pare rau ca nu am timp s-a ajut si eu,chiar vroiam s-a pun umaru la proiect...
              Apropo,daca mergea claxonu il vreau eu...ca al meu zici ca e de bicicleta.
              Presa de arc stiu ca am si eu acasa,daca e sunama si vorbim...
              Stai chill ,ca mai avem sa il punem si atunci te chem sigur .. claxon ma uit maine
              sigpic
              Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
              http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

              Comment


              • trimite-l pe marcsu acasa ca-l vedem cautand chirie urmarim cu interes..

                Comment


                • Spor la treaba si sigur va iesi ceva frumos la final.

                  Bafta !
                  sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                  Comment


                  • hai ca s-a schimbat si vremea vine vara acum.
                    daca vrei prese pt arcuri te pot ajuta eu
                    Can't touch this !

                    Comment


                    • Spor la treaba, o sa iasa ceva frumos !!!

                      Ai reusit sa adaptezi scaunele de Subaru pe Logan, ca ma bate si pe mine gandu sa cumpar un set.

                      EDIT: Acum am vazut in poze ca scanele sunt pe masina.
                      Pot sa cer cumva o poza de la interior cu scaunele? daca nu deranjez.
                      Last edited by RobertDH; 1 March 2013, 13:06.
                      sigpic

                      Comment


                      • Planetarele le poti lasa cele de logan, tin mult si bine, ale mele au aproape 300k si acum merg in continuare fara nici o problema. Suportul de la cutie lasa-l cel de logan, dar celalalt tre sa modifici putin gaurile din caroserie si te sfatuiesc sa il faci cel al motorului sa se potriveasca pe caroserie...
                        http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                        Comment


                        • La 19 motorul si cutia sunt prinse de bersou, in consecinta nu are tampoane de cutie si motor care se prind pe lonjeroane ca la Logan.

                          Cutia nici macar nu are gauri pe care sune suportul cu 3 craci.

                          Comment


                          • Atunci e "treaba buna"...
                            http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                            Comment


                            • Nu e complicat.
                              Cutia de Logan e bolt on, deci tamponul se potriveste. Ramane sa vedem ce tampon motor alegem din multitudinea care exista...ceva sa fie bolt on.

                              Comment


                              • asta e un proiect by Marxu ? Sper sa nu aiba aceeasi finalizare ca restul proiectelor tale ))
                                Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google