My Ride B-78-GGI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Fratilor... la mine nu prea stau bani in buzunare... maine ma duc sa le iau... am nevoie de sfaturi mai ales de la posesorii de stopuri si faruri

    Comment


    • #32
      Deocamdata ia stopurile .....si dupa ce faci bani si de xenon iei si farurile
      sigpic

      Comment


      • #33
        Sincer mie imi plac mai mult stopurile fara leduri cu geam fumuriu.Iar farurile...daca crezi ca peste vreo 2-3 luni vei avea bani de o inst xenon ai putea sa le cumperi asta daca nu iesi in afara orasului pana iti iei xenon.pentru ca in oras nu cred ca e chiar asa mare probl cu vizibilitatea mai ales ca orasele sunt luminate.

        Comment


        • #34
          O alta rugaminte mai am la voi... dau bine pe masina... stopurile astea pe negru ?

          Comment


          • #35
            Pe culoarea masinii tale, da, cred ca arata bine pe negru stopurile si farurile.
            Cel mai nou proiect auto din România!
            Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

            Comment


            • #36
              Ar da bine .. si in leg cu farurile daca nu iesi noaptea in afara orasului cumpara-le daca nu mai asteapta pana se poate si xenon pt ele , nu te grabi ca marfa nu fuge din magazin inca vine singura la tine
              Its just a car ...

              Comment


              • #37
                Ok... multam baieti... maine o sa iau stopurile

                Comment


                • #38
                  Baieti nu am gasit ce vroiam... in schimb nu m-am putut abtine si mi-am tras o suspensie... amortizoare BILSTETIN si arcuri H&R

                  Comment


                  • #39
                    ) bun asha.daca tot n-ai gasit ce vroiai era pacat sa te intorci acasa cu mana goala..Cati bani ai dat pe amortizoare si arcuri?

                    Comment


                    • #40
                      1.721 RON asta cam asa e
                      Attached Files

                      Comment


                      • #41
                        Inca o mica achizitie... Bara rigidizare Wiechers Sport 328 Ron

                        Comment


                        • #42
                          Oooo felicitari felicitari.pai frate da tu vrei so faci stabila tare.;)) si suspensii si bara rigidizare...imi place de tine bravo.

                          Comment


                          • #43
                            Multam ALEX...incerca sa o fac cat mai stabila pentru cei aproximativ 30-40 de CP pe care o sa-i aibe curand (axa came sport, evacuare completa inox, electronica, filtru de aer, kit ambreiaj sport...)
                            Last edited by crististreulea; 23 March 2008, 15:14.

                            Comment


                            • #44
                              Esti printre singurii care se preocupa de siguranta, nu de aspectul exterior. Foarte bine, toata stima. Acum ai putea sa pui niste discuri pe spate sau un roll-cage.
                              Cel mai nou proiect auto din România!
                              Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                              Comment


                              • #45
                                Multam ANDREI... Din ultima experienta nu prea placuta pe care am avuto cu ceva timp in urma, am invatat ca trebuie sa pui foarte mult pret pe siguranta... Vor urma etrieri ATE la dimensiunea celor de pe Prestige si discurile fata ventilate + placute frana ATE pe care le am deja
                                Last edited by crististreulea; 23 March 2008, 15:14.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google