My Ride B-78-GGI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Deci arata foarte tare.

    Sa le stapanesti si sa le folosesti cu placere.

    Si acum la asa faruri trebuie si o instalatie de xenon
    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

    Comment


    • Multam de urari... maine merg sa le reglez ca bat in balarii (prea sus)... cat de curand si xenoanele

      Comment


      • Deci acum cu noile faruri, ar trebui sa renunti la titulatura de "batranel". Cu privirea asta care o arata acum GGI-ul si cu anii lui de experienta, trecut prin viata si asa mai departe, poti sa ii spui "uns cu toate alifiile".
        Cati km are GGI-ul?
        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

        Comment


        • Aproape 132.000 km... mai am ceva de lucru pe la exterior... la final o sa-i schimb "titulatura"

          Comment


          • Da, o schimbare majora la "batranelu"..... felicitari pentru investitie si multi Km fara probleme
            sigpicBIKER INSIDE

            Comment


            • Deci am vazut life farurile si arata bine rau cu ele.

              Sa le porti cu placere si succes la reglat.
              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

              Comment


              • mama mama ce frumos clipeste acum batranelul cu noii ochisori. e smecher rau de tot
                indreapta`i aripa si isi cu el pe strazi la agatat ca acum ai un batranel tinerel cu ochi noi
                sigpic

                Comment


                • Batranelu a fost azi in service... am reglat farurile... clipeste rau nebunu ... in fiecare zi aceeasi roscata se lasa agatata de bliturile lui... Inca o data multam de urari...

                  Comment


                  • Stopuri ceva se gasesc pentru batranel sau nu te pasioneaza? Farurile arata beton, pe viitor si cu o prelungire a capotei peste acestea, sanatate sa fie!!
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • Pentru modelul Classic nu se fac stopuri ... su cel putin eu nu am gasit...

                      Comment


                      • Nu-i mai spuneti "batranel"! La 132 de mii s-a terminat rodajul, acum e in floarea varstei.
                        sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                        Comment


                        • Atunci varsta masinii in ce se calculeaza, in kilometri sau in ani)?
                          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                          Comment


                          • frumoasa masina

                            Comment


                            • Nu stiu in ce se calculeaza, dar la cum arata in nici un caz nu as zice ca are 15 ani.
                              sigpicI don't want you to think like me, i just want you to think.

                              Comment


                              • Pai are aproximativ 132.000... facem 10 ani impreuna pe 1.11.2010... sper sa reusesc pana atunci tot ce mi-am propus, ca sa-i fac pe plac colegului @vitriol legat de "titulatura"... Multumesc de urari

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google