My Ride B-78-GGI

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Daca gasesc un vopsitor bun v-a fi vopsea mata... colantul nu prea ma incanta... culoarea v-a ramane surpriza...

    Comment


    • negru e pentru negrii...deci deea a ales negru...baft GGI si sa ai multi km fara nici un fel de problema....sa rupa 1.9D am zis eu se stie !!!!
      Last edited by skandal; 17 May 2010, 00:33.
      Nu putem admite existenţa unui lucru dacă nu-i putem atribui o semnificaţie.

      Comment


      • Foarte bine ca i-ai facut negri! De ce sa iasa in evidenta SDP? Nu cred ca este genul de om care sa se mandreasca ca are tamburi.
        4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

        Comment


        • si eu sunt de acord cu vopsitul etrierilor si tamburilor in negru. eu i-am avut rosi de 3 ori si a sarit, si acum i-am facut negru mat si da mult mai bine ! ! !
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Trecui si eu pe langa ea azi. Ii sade bine cu tamburii negri. Mai discreta, good choice!
            9! 9! 9!
            sigpic

            Comment


            • si eu sunt de parere ca etrierii si tamburii sa ramana cat mai discreti!astept acum sa vad ce culoare o sa fie masina!

              Comment


              • Mult prea sexi pentru un taximetrist chior... intersectia 1 Decembrie cu Liviu Rebreanu... Opresc la trecerea de pietoni sa acord prioritate... POC buba... Vinovatu - "Te-am vazut prea tarziu, scuzama ma uitam dupa curci"... Joi intra in service

                I-mi iau tanc... poate asa nu o sa mai fiu invizibil
                Attached Files
                Last edited by GGI78; 21 May 2010, 16:40.

                Comment


                • In prima poza am stat vreo 20 de secunde sa vad daca este ceva avariat) iar apoi am vazut ce are concret in celelalte poze. Cand e curata cred ca se vad urmele mai bine dar cand este murdara nici nu zici ca ar fi fost atinsa). Se face, e chestie de finete.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • ce inseamna sa ai fese de gazela,atragi toate boturile ,toata stima GGI-ule si mai mergi si tu la biserica,mai da de pomana
                    sigpic
                    Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                    pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                    Comment


                    • LA MULTI ANI GEORGE !!!!



                      Semnat: Complicele
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • Acum au ajuns pozele si la mine (multam Lancere)... tuning realizat in bucatarie... maestrul de ceremonii DYA91...
                        Attached Files

                        Comment


                        • Asa arata dupa ce a iesit din service sa inteleg ??? Raman la parerea ca tabla era cam dulce
                          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                          sigpic

                          Comment


                          • Hmm ce angel eyesuri nebune are tortu:>
                            La multi ani !

                            Comment


                            • La Multi Ani, sanatate si tot ce iti doresti sa se implineasca!

                              Comment


                              • i-a dat GGi dauna totala )...sa ne traiesti nea GGI
                                sigpic
                                "BRABUS" STYLE

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google