Logan B 42 ZIF

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Logan B 42 ZIF

    Salutare .
    Sunt si eu nou pe forum si vreau sa va prezint masina
    Masina este un Logan 1,4 Mpi model Laureat albastru Egee.
    Am si ceva modificari da nu vreau sa le numesc Tuning , eu as fi vrut si mai multe modificari da o mare parte din modificari au fost facute numia din bani mei ( la 15 ani ) .
    Modicari:
    Esapament Borla , tot traseu de la catalizator in coace .
    Filtru de aet sport Simota
    Am avut ) prelungiri da nu mai sunt gropile din Bucuresti
    Fleshuri in proiectoare .
    Pedale de aluminiu
    Maneta schimbator de viteza .
    Vopsit aeratoare manere usi si consola dintre scaune in argintiu
    Etc.. ar mai fi nimikuri dastea , poziti albastre , lumina albastra in torpedso si in portbagaj , stregatoare Pilot etc pa parcurs va mai spun .
    Poze recente cu masina in stadiu in care e acuma nu am , o sa pun si niste poze mai vechi sa vedeti cum a fost o data .
    Nu va legati de autocolant ca este muullt ptea mult ca acuma nu mai este lam dat jos
    Astept orce fel de comentariu da nu fiti prea rautaciosi
    sigpic

  • #2
    Au sosit si pozele
    Attached Files
    sigpic

    Comment


    • #3
      yo cred ca ti-am vazut masina mai de mult prin buc... nu sunt sigur da parca asta era. ce urat arata motorul fara capacul ala de la filtrul de aer... sa o stapanesti sanatos

      Comment


      • #4
        Sa o stapanesti sanatos!
        Ce e plasticul acela care inconjoara bateria? In partea de sus stiu ca e CB-ul dar in stanga?
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          ma, merge e un fel de wannabe masina ta ... sa speram ca-i faci un tuning demn de laude, sper sa strangi ceva banutzi, spune`i si bunicii tale sa te ajute cu ceva sfetere croshetate si vandute, sa-ti dea bani sa`ti cumperi o suspensie
          http://i62.photobucket.com/albums/h1.../sticker_1.jpg
          http://i62.photobucket.com/albums/h1...c_user_bar.png

          Comment


          • #6
            Originally posted by andrei
            Sa o stapanesti sanatos!
            Ce e plasticul acela care inconjoara bateria? In partea de sus stiu ca e CB-ul dar in stanga?
            Primele loganuri aveau protectia aia de plastic la calculator (amu nu mai pun)

            Faina masina , astept poze cu interioru sa mai fur si io niste idei
            Sa ai mare noroc de ea
            ...de doi lei :p

            Comment


            • #7
              arata bine masina

              Comment


              • #8
                Originally posted by mishu_wrc
                Primele loganuri aveau protectia aia de plastic la calculator (amu nu mai pun)
                Da... posibil. Mi se parea ca e din fabrica dar nu eram sigur.
                PS: GOLAN91 sa ai grija cu flashurile alea in proiectoare ca nu te vad bine daca te prinde nenea garcea.
                Cel mai nou proiect auto din România!
                Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                Comment


                • #9
                  Borla Borla Borla borla... pilot...adv project..golan...pfff..am uitat ceva?Te platesc astia sa le faci reclama?
                  Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                  Comment


                  • #10
                    Ai uitat Simota
                    Cel mai nou proiect auto din România!
                    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                    Comment


                    • #11
                      lose the stickers kid!

                      Apropo, masina o conduc parintii?
                      numar secundele

                      Comment


                      • #12
                        Ma bucur ca va place .
                        Crisiti_Xp nu nu ma platesc cica cei de la Borla meau facut reducere 10 % si manopera gratis :d , da dar acuma nu mai am actipildele alea mai am da doar cateva ca erau prea multe (era ca o sorcova ) )
                        Marius_N da o condece tata in special , si o mai condus su eu , pe la o iarba verde pa undeva sa nu ma vada Politia
                        Si de interior ce sa zic mai nimika o sa pun poze mai tarziu ca nu am acuma
                        In prima poza am pus leduri pe fata la calnte mai mult ca nu am avut ce face nu ca ar fi fot nevoi
                        A doua poza e cea mai recenta poza cu masina , tocmai ajunsesem la Bv (ce misto se pusese zapana )
                        Attached Files
                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Ce frumos se pusese zapada... Dar mai frumos era daca te intalneai cu politaiu' si iti dadea amenda pentru ca nu se vede numarul.
                          Cel mai nou proiect auto din România!
                          Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                          Comment


                          • #14
                            Si prelungirile nu le mai ai?
                            Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

                            Comment


                            • #15
                              E nici chiar asa , ei sa isi vada de ale lor de maniaci lor
                              Prelungirile da nu le mai am , 1 nu imi mai placeau ca erau pe orce taxi (cand mi leam luat nu erau ca erau de la ADV , si acuma sunt si in targ la 150 lei parca ) si leam si rupt rau pe cel dupa fata , am avut o mica excursie la peste si era noapte si am avazut mare lucru ( decat se auzea poc bub bum poc ) si dupaia era varza
                              sigpic

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google