Golanul Meu B-65-ZEB

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Golanul Meu B-65-ZEB

    Este un laureat 1,4 din 2007 nu prea am facut modificari:prelungitoare spoilere,cotiera,pleoape,dar mai vreausi folii si eleron,am luat si jante de aliaj nu am deocamdata poze cu jantele,dar o sa pun.iata niste poze.
    Attached Files
    Last edited by crististreulea; 1 May 2008, 22:23.

  • #2
    Bun .. vezi ca se poate .. bafta .. la modificari sau ce vrei sa faci frumoasa masina
    Its just a car ...

    Comment


    • #3
      Frumoasa culoare. La interior nu prea prinde culoarea la cotiera.Poate e cadou si n-ai avut incotro.In rest, ia-o incet si cu gust

      Comment


      • #4
        Cotiera nu e tocmai frumoasa, dar daca tie iti place, gusturile nu se discuta.
        Imi place GPS-ul si culoarea masinii.
        Cel mai nou proiect auto din România!
        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

        Comment


        • #5
          Andrei mi-a luat vorba de la gura fix ce am vrut sa zic si eu .... misto culoare ...dar cotiera e cam " ne la locul ei "
          sigpic

          Comment


          • #6
            Cotiera am primito cadou si an loc de culoarea aia de imitatie de mahon o sa pun imitatie de carbon,autocolant,ma gandesc ca o sa dea mai bine

            Comment


            • #7
              Ce inseamna simbolurile japoneze?
              Pentru a evita imposibilitatea resetarii parolei pe forum, userii cu adresa de @yahoo.com sunt rugati sa activeze o alta adresa de mail, diferita de @yahoo.com.

              Comment


              • #8
                Logan club bineinteles...

                Comment


                • #9
                  Frumos golan .....chiar ai ales o culoare care imi place la nebunie, ai facut ceva modificari la triple sau mi se pare mie ca vad intr-o poza mai sus ca se mai aprinde ceva la ele sau este de la poza???....sa-l stapanesti sanatos si sa te bucuri de multi km fara incidente neplacute....
                  sigpicIntalnirea membrilor Logan Club Mioveni, in fiecare Duminica, la ora 18, Parcare P3....

                  Comment


                  • #10
                    Sa il stapanesti sanatos, si sa te bucuri de el
                    http://www.youtube.com/watch?v=Tp58aNdH-ks

                    Comment


                    • #11
                      Frumoasa masina...e o idee buna sa incerci cu autocolant imitatie de carbon...dar sa folosesti un pistol cu aer cald sa-l intinzi k-lumea.......bafta...DRIVE SAFE
                      ANVELOPE NOI SI SECOND HAND ( IMPORT GERMANIA )

                      Comment


                      • #12
                        Prelungirile sunt de mare efect...neaerodinamic si neestetic. Parerea mea. Mai bine dadeai banii aia pe un ulei mai bun si erai mai cistigat.
                        _
                        B 48 C U P - Ligheanul Agitat

                        sigpic

                        Comment


                        • #13
                          Mie imi place masina arata bine ;) o folie ii mai trebuie ;)
                          sigpic

                          Comment


                          • #14
                            simboluri

                            Simbolurile ale anseamna FAST AND FURIOS din bine cunoscutul film si le-am comandat pe net de la o firma.nu stiu daca am voie sa spun si numele firmei.dar au tot felul de scrisuri si fac si la comanda cu absolut ce vrei tu sa scrie.

                            Comment


                            • #15
                              Culoarea e zuper, dar nu prea da bine prelungirea pe fata. in rest ai grija de ea !!!
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google