My ride - Logan Prestige

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #91
    Si cam la ce model te-ai gandit? Ca sunt tare curios!

    Comment


    • #92
      MSW by OZ - Titanium
      Doar ma gandeam..........
      sigpic
      Maică, ce mafioți de treabă !!!

      Comment


      • #93
        Astea sunt?
        Attached Files

        Comment


        • #94
          Alea gri,alea gri...
          Forum neinteresant. Delogat definitiv.

          Comment


          • #95
            acum o vad pentru prima data si imi place rau
            in legatura cu colantu, la noi in cta la profesionisti, mi au cerut 200 ron pentru capota si tot atat pentru plafon, deci cam 100 de euro inseamna ca e peste tot...
            tre sa omologhezi modificarile astea/schimbu de culoare..sau textura ) ?
            sigpic

            Comment


            • #96
              Originally posted by - Geo - View Post
              acum o vad pentru prima data si imi place rau
              in legatura cu colantu, la noi in cta la profesionisti, mi au cerut 200 ron pentru capota si tot atat pentru plafon, deci cam 100 de euro inseamna ca e peste tot...
              tre sa omologhezi modificarile astea/schimbu de culoare..sau textura ) ?
              Pai mai prietene, depinde ce colant, de ala carbon este mai scump, ala simplu negru mat, este mai ieftin, 150 pe capota....deci....daca poti sa pui carbon la pretu de 200 e foarte bine (vine vorba), parerea mea ca sunt foarte scumpe toate....
              Succese Geo la coalantat !!!
              Nu am modificat nimic niciunde (talon etc) daca te descurci e treaba ta !

              Originally posted by Narcisuc20 View Post
              Astea sunt?
              Cred ca sunt faine ! voi ce parere aveti ?

              Asa arata mai bine colantul !
              Last edited by kenjiro_sanga; 19 January 2011, 18:55. Reason: Automerged Doublepost
              sigpic
              Maică, ce mafioți de treabă !!!

              Comment


              • #97
                Foarte frumos, de asta ma tot intrebai pe mess cat am dat la mine pe folia de carbon!!!!
                Arata intr-un mare fel. Sa o stapanesti sanatos, si ai grija la bule cadaca se fac nu le mai scoti nici cu acu, de unde ai luat folia sau ce furnizor e?
                MIR.ul Meu http://www.loganclub.ro/forum/cam_as...61.html?t=3761

                Comment


                • #98
                  Foarte frumos loganul,bafta la modificari in continuare
                  http://www.loganclub.ro/forum/ct_90_b_u_z-t57569.htmlsigpic

                  Comment


                  • #99
                    probabil la tine arata asa de bine si din cauza culorii..ca am mai vazut colantate asa da nu aratau asa bine..eu doar ziceam ca schimba mult aspectu la un pret corect fata de o folie normala..da de banii astia pot s o vopsesc si e mai durabil chiar daca nu la fel de spectaculos..oricum o dau in off topic degeaba..sper ca o sa colantezi si portbagaju, nu? O sa fie foarte smechera
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by - Geo - View Post
                      probabil la tine arata asa de bine si din cauza culorii..ca am mai vazut colantate asa da nu aratau asa bine..eu doar ziceam ca schimba mult aspectu la un pret corect fata de o folie normala..da de banii astia pot s o vopsesc si e mai durabil chiar daca nu la fel de spectaculos..oricum o dau in off topic degeaba..sper ca o sa colantezi si portbagaju, nu? O sa fie foarte smechera
                      Ai mare dreptate mai Geo, dar pana sa ajunga asa, am avut pe fata, folie simpla mata neagra, mi-a zgaraiat-o cineva si am pus folia ca sa nu vopsesc...apoi a inceput sa imi placa si tot asa..pe spate am avut folie, dar mi-au zgaraiat-o, au tras cu unghiile de ea si am dat-o jos, am pus din asta carbon de la Alfaromtrans si sa tras la indoiura aia de la portbagaj, nu statea nici de-al draqu, am dat-o jos si pe asta, urmeaza sa pun putin mai moale, mai de calitate ca sa nu mai patesc la fel (banii vorbesc)....o intreaga istorie, sper ca nu v-am plictisit !!!
                      Oricum va multumesc pentru parerile tuturora, pro sau contra !!!
                      sigpic
                      Maică, ce mafioți de treabă !!!

                      Comment


                      • Mi-au placut jantele pe 17" . Aratau super bine. Nu stiu de ce arata asa bine loganul pe gri...Super masina. Nu am ce sa mai zic...doar da-mi un PM cu modelul jantelor pe care le-ai avut. Numai bine!
                        sigpic

                        Comment


                        • Multam fain, prietene...succes si tie in transformarea Loganului, dupa preferinte si buget !!!
                          sigpic
                          Maică, ce mafioți de treabă !!!

                          Comment


                          • bv pt alegerea facuta la capota, colantul merita toti banii, yo am pe capota carbon 3M de 3 ani si nicio problema! bv inca o data !!!
                            sigpic
                            http://www.loganclub.ro/forum/b_83_d...uy-t30810.html

                            Comment


                            • frumos 16v , a atras privirile le regionala de la brasov
                              sigpic #

                              Comment


                              • Originally posted by DSL View Post
                                bv pt alegerea facuta la capota, colantul merita toti banii, yo am pe capota carbon 3M de 3 ani si nicio problema! bv inca o data !!!
                                Multumesc pentru apreciere, ma bucur sa aud ca tine bine !!!

                                Originally posted by adimrv View Post
                                frumos 16v , a atras privirile le regionala de la brasov
                                Nu am observat, fiecare stie ce a muncit la Loganu' lui...unii mai mult, unii mai putin, important este sa iti placa tie personal apoi celorlalti, dar cu bun gust....multumesc MRV-ule ....nici cu tine nu mi-e rusine
                                Last edited by kenjiro_sanga; 19 March 2011, 21:49. Reason: Automerged Doublepost
                                sigpic
                                Maică, ce mafioți de treabă !!!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google