Masina Mea

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #76
    stiu si eu de campania asta doar ca au fost rechemate masinile facute pana in 2006 din cate imi aminetesc. si nu ma icadrez. m-am interesat.
    My ride

    Comment


    • #77
      mr.sebi masina mea e din 2007 si am fost chemat de astia de la dacia sa imi monteze centura sa vad daca pot sa fac rost de una si ne auzim.

      Comment


      • #78
        Eu am masina din 2005 si nu m-a chemat nimeni sa imi puna in 3 puncte...

        Super ventilatia pentru spate

        Comment


        • #79
          da nu mai stiu care a fost perioada cu cei chemati pentru aceasta modificare. un var de-al meu are peste 10 loganuri la taxi si pentru o parte a fost chemat sa-i puna centura si m-am dussi eu cu el la reprezentanta ...mi-au spus ca nu ma incadrez, ca doar masinile ce au iesit din fabrica dupa anumita data, cand s-a dat o lege, au acest drept...

          ok mario astept un semn de la tine (pret pt. centura si masca aia din spate) merci
          My ride

          Comment


          • #80
            I-am scris pm lui mario, numai ca eu am ph2 si nu stiu daca se potriveste...
            http://www.loganclub.ro/forum/bv_55_wss-t42524p10.html

            Comment


            • #81
              Originally posted by dani55wss View Post
              I-am scris pm lui mario, numai ca eu am ph2 si nu stiu daca se potriveste...
              se potriveste 100%
              poza cu centura de care vorbeam
              Attached Files

              Comment


              • #82
                Pai o poti pune la posta cat de repede. si poate faci rost si de capitonajul ala care vine in spate peste centura. merci
                My ride

                Comment


                • #83
                  Cateva poze cu masina la intoarcerea de la Lacul Rosu.
                  Attached Files
                  Last edited by Mr.Sebi; 10 June 2012, 23:16.
                  My ride

                  Comment


                  • #84
                    Montat brate cu bucse si pivoti, bielete antiruliu capete de bara la ambele roti si planetara stanga toate piese de origine de la colegul planetara, schimbat ulei motor motul si antigel.
                    Attached Files
                    My ride

                    Comment


                    • #85
                      Montat parasolar la parbriz din folie Lumar.


                      am achizitionat si a 3-a centura cu prindere in 3 puncte pentru pasagerii spate. daca are cineva de vanzare capitonajul de la luneta cel cu loc pentru a 3-a centura rog sa-mi scrie un PM. Merci
                      Attached Files
                      Last edited by Mr.Sebi; 19 June 2012, 19:04.
                      My ride

                      Comment


                      • #86
                        viitoarea piesa care se va monta
                        succes
                        Attached Files

                        Comment


                        • #87
                          merci mario.
                          daca stie cineva o metoda eficienta de a vopsi capitonajul din poza de mai sus in negru rog sa-mi spuna si mie solutia.
                          sunt interesat sa achizitionez si un set de suporti cu capace pentru spate, eventual culoarea neagra.
                          My ride

                          Comment


                          • #88
                            am spalat capitonajul de la luneta si sper ca azi voi reusi sa montez a 3-a centura cu prindere in 3 puncte. singura problema e ca am un capitonaj cu gauri pt boxe spate. in concluzie, sunt interesat sa achizitionez un set de 2 suporti cu capace si eventual boxe pentru spate (la un pret decent). daca are cineva rog sa ma contacteze. merci
                            Attached Files
                            My ride

                            Comment


                            • #89
                              2 difuzoare blaupunkt de origine, --- 40 lei (ofer si mufele originale)
                              Attached Files

                              Comment


                              • #90
                                Am reusit sa montez azi si a 3-a centura cu prindere in 3 pct, pentru pasagerii spate. Bineinteles ca am montat si capitonajul aferent. In final, am facut lucrarea, insa din cauza gaurilor pentru boxe am acces in portbagaj prin interiorul masinii. deci, inca sunt interesat de un set de suporti si capace pentru boxele spate.
                                My ride

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google