Loganu Meu - OT.07.BKL

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • lol nici mie nu imi placea asa mult colantu dar era provizoriu pentru acoperire gauri , nu am mai avut timp asa, dar o sa incerc sa mai lucrez la ea si o sa pun niste poze.

    Comment


    • Nu mai am tmai avut timp sa mai intru pe forum, multa treaba la servici, o sa incerc sa mai fac niste poze in wekeend un fel de review cu ce am modificat pana acum.

      Comment


      • Nu am mai intrat de mul, imi cer scuze dar am avut o perioada agitata la servici.Momentan o sa suspend proiectele de modificari pentru ca strang bani sa ma duc la mare cu copii . Mai vorbim dupa concediu.

        Comment


        • E mai bine asa , concediu placut ...

          Comment


          • Multumesc si va doresc si eu Concediu placut si sa aveti parte de soare si mare/munte.

            Comment


            • gata baieti si fete am venit din concediu . Am mai schimbat ceva minor la masina, o sa revin cu niste poze.
              Am montat duze stropitoare pentru parbriz stil perdea, duze luate dupa un Fiat, merg super du 4 jeturi fiecare.

              Comment


              • unde e fibra????????????????????? Sincer sa fiu nu arata bine! Parca nu e terminat.... Uneste spatiul cu fibra, pune catifea sau ceva si e ok...Asa parca e rupta consola...De 1 an tot zici de fibra, ne-ai zis ca o sa arate bine la final! Asta inseamna bine pentru tine?! Sper sa o rezolvi.... Numai bine!
                MY CLA

                Comment


                • De pe care model de Fiat ai luat duzele? Se potrivesc fara modificari?
                  Vorba este de argint iar tacerea de aur.

                  Comment


                  • Fiat Punto parca era, nu am modificat gaurile din capota, am taiat si slefuit duzele si le-am facut sa se potriveasca, astea de Fiat erau patratoase in capat pentru ca aveau 2 cleme.O sa fac niste poze la ele sa vezi.
                    Pentru PrEsTiGe - momentan consola o sa ramana asa, nu ma deranjeaza ma m-ai gandesc ce solutie o sa aplic am vazut la un logan papuc ca facuse un cadru frumos din profil care intra la fix in spatiu ala. Dupa mai multe cercetari si sfaturi primite am ajuns la concluzia ca fibra o sa ma deranjeze daca vreau sa mai umblu pe acolo prin zona, la fel si catifeaua.
                    Si eu sint un tip mai lenes si fac modificarile cand am timp si chef asa ca nu m-a grabiti, daca nu va place nu v-a puneti asa ceva, dar pentru mine e confortabila si utila.

                    Comment


                    • Duze stropire cu 4 jeturi fiat

                      Pozele sint facute duminica cam in graba, dar o sa mai fac si altele si cu capota ridicata sa se vada cum sint taiate in parte de jos.
                      Attached Files

                      Comment


                      • S-a asternut praful pe aici de cand nu am mai intrat dar nu prea am avut timp.
                        Multam lui Balacipaul pt ajutor cu butoanele de la climatizare model PH2.Au venit astazi, o sa fac niste poze dupa ce le montez.

                        Comment


                        • Revin cu pozele promise cu noile butoane de climatizare. Arata super .
                          Multumesc Balacipaul pentru ajutor.
                          Attached Files

                          Comment


                          • finute si frumoase butoanele climei si aeratoarele...dar consola aia e hidoasa...ai zis ca o rezolvi si au trecut 2 ani si nimic)
                            AdY_JmL_2015

                            Comment


                            • Cum naibilea reusiti voi sa adaptati butoanele alea? Ai taiat ceva din ele? Sau din consola de climatizare? Frumos oricum.

                              STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Am taiat din butoane si intra la fix.
                                1. am taiat din buton.
                                2. pe o placa dreapta de lemn am prins un smilgher si am frecat butonul ca sa fie drept
                                3. daca mai ramane spatiu mai slefuiesti putin.
                                4. Butonu intra normal prin inpingere nu trebuie sa dai consola jos nici cind scoti vechile butoane nici cind le montezi pe cele noi.
                                5. Da consola a ramas ca acum 2 ani, pe mine nu ma mai deranjeaza.O sa ma ocup de ea cred depinde .Sint cam lenes si nu mai am chef de desurubat si taiat pentru 1 cm asta e.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google