Cs 05 HHO

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cs 05 HHO

    Pentru prima oara imi pun si eu poze cu interiorul Loganului meu la care tin foarte mult... Astept pareri eu sunt tare mandru de el... la exterior nu am facut nici o modificare...
    Attached Files

  • #2
    Ce culoare e masina ?

    Comment


    • #3
      Exterior

      Asa arata masina... e albastru mineral!!! akuma pe timp de noapte lumina in interiorul masini, la numar si in portbagaj sunt albastru turcoaz... pozele care sunt afisate mai jos sunt mai vechi...
      Attached Files

      Comment


      • #4
        Masina e albastru mineral si tu ai facut interiorul cu galben ? Dupa parerea mea, nu prea da bine...

        Comment


        • #5
          Albastru cu galben da foarte bine... dar e parerea ta o respect... astept si alte pareri... eu vreau sa fie cat mai vioaie nu imi placea gri-ul ala sau crem ce era parka era la morti

          Comment


          • #6
            Albastru,negru,galben,gri...parerea mea e ca sunt prea multe culori..oricum imi place ideea cu galbenul...e cam riscanta(multi stramba din nas)..dar mie imi place...eu zic ca ar avea un impact mai calm la ochi daca faci sa dispara griul de pe portiere si de pe scaune..adica o vopsea neagra si respectiv niste huse negre(eventual husele pot avea un pic de galben)..oricum felicitari din partea mea pt curaj...

            Comment


            • #7
              E interesanta combinatia de galben cu albastru mineral.Nu te deranjeaza la condus?
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #8
                D-FENS m-am inspirat dupa tuning-ul aplicat la loganul ala din America de Sud... cred ca e din Brazilia... e exact masina care o ai tu la avatar... nu deranjeaza la condus, pe viitor am sa ii fac si interioarele la usi, m-am gandit la o piele albastra pt partile cu material textil iar usile sa le fac un portocaliu aprins... :-?? Dati-mi si voi idei... sau sa pun piele galbena si usile pe interior sa le fac albastre?

                Comment


                • #9
                  Sau ai putea sa faci interiorul doar in 2 culori?Galben si negru?

                  Comment


                  • #10
                    Asa e, fiecare are dreptul la o parere. tot ce conteaza e sa-ti placa tie sa o stapanesti sanatos si fara evenimente rutiere

                    Comment


                    • #11
                      Mda... as putea sa fac si asta... dar faza e ca inelele de la aerosoare sunt vopsite cu un albastru marin... ceva mai inchis decat albastru mineral... dar aia nu e o problema se pot revopsi in negru... :-s insa mi-e frica sa nu iasa prea "trista"... merci razvane pt urare...

                      Comment


                      • #12
                        Sa o stapanesti sanatos!
                        Mie galbenul ala mi se pare cam strident, daca era masina galbena mai mergea, dar asa parca nu prea arata bine.
                        Mai bine faceai interiorul bej, ca la Megane de exemplu.
                        Masina e un Laureate Plus?
                        Cel mai nou proiect auto din România!
                        Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

                        Comment


                        • #13
                          Da este un Laureate Plus 1.4 mpi data fabricarii 27.03.2007 cumparata in 05.05.2007... am observat ca pare strident ... e din cauza telefonului cu care am facut poza... nu e cine stie ce... dar pe viu e super placut privirii...

                          Comment


                          • #14
                            Intr-adevar,in realitate cred ca arata altfel.Principalul este sa-ti placa tie,totusi sa n-o transformi in sorcova.
                            Mult succes in continuare!
                            Semnatura e cool!
                            Forum neinteresant. Delogat definitiv.

                            Comment


                            • #15
                              Merci... akuma al 2lea pas ar fi sa imbrac scaunele volanul si sa schimb burduful la levierul de viteze... chestia e ca unde as putea eu gasi material si pe cineva care sa imi imbrace interiorul in galben cu negru???... parka as imbraca toate fetele usilor in material textil sau piele... ce ziceti... ar arata mai bine nu?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google