Un bobocel..... Numit fency...

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Un bobocel..... Numit fency...

    Salut acest forum.....sincer nu stiu cu ce sa incep.... asa ca o sa spun mai pe direct ...

    sunt posesorul unui logan nou achizitionat in 01.06 2011 culoare gri metalizat model BLEK LINE...poze cu el nu am deocamdata dar o sa urmeze...ca nu stiu cum sa pun..

  • #2
    Salut.Bine ai venit la my ride .Asteptam poze cu masina
    vezi ca ai acolo jos unde scrii mesajul gestiunea atasamentelor.Restu de descurci tu.

    Comment


    • #3
      dai click pe " go advanced" si ai acolo meniu de gestiune atasamente, de unde poti incarca pozele. iar numele modelului este BLACK LINE. welcome to the club!

      Comment


      • #4
        da mersi nu stiu engleza dar citesc pe romaneste

        nu gasesc dar mai caut....
        Last edited by yanys78; 20 August 2011, 00:02. Reason: Automerged Doublepost

        Comment


        • #5
          bag poze sa vedem daca mere....
          Attached Files

          Comment


          • #6
            a mers ...ura..

            Comment


            • #7
              merge, dar ar fi bune cele cu black-line-ul. cele cu copilasii sunt la "mandria lor de tatici" - un topic dedicat.

              Comment


              • #8
                da..urmeaza...scuze

                ma-ti blocat ca primesc o instiintare ...sa trimit ceva
                Last edited by yanys78; 20 August 2011, 00:26. Reason: Automerged Doublepost

                Comment


                • #9
                  poze cu masina

                  am facuto taxi ..[astai meseria] ...ca imbunatatiri :deocamdata are maneta taiata si capace tatuate ...km la bord in acest moment 9200...astept pareri
                  am uitat sa spun ...am motor 1,2 16v 75cp [probabil sunt singurul taxi cu motor mik din acest forum..am vazut alte taxiuri dar au motoare de 1,4 mpi]
                  alte inbunatatiri ar urma: o pereche de genti pt la vara si sa vad ce-mi aproba R.A.R.-ul ca inca nu i-am facut agreerea...am licenta veche ...
                  Attached Files

                  Comment


                  • #10
                    Bine ai venit la My ride, frumoasa masinuta !

                    Comment


                    • #11
                      cat mai multi km fara probleme...
                      sigpicmasina personala pare cea mai deosebita

                      Comment


                      • #12
                        multumesc de urari...km o sa fie...deja ma pregatesc de prima revizie....9600 in prezent

                        Comment


                        • #13
                          Cum se misca motorul de 1.2 16v, trage ceva ???
                          LA VOLANUL UNEI MASINI DE CURSE NU CONTEAZA CINE ESTI, CONTEAZA NUMAI DECIZIA PE CARE O IEI INTR-UN FRAGMENT DE SECUNDA

                          Comment


                          • #14
                            Yanys, sa-l folosesti sanatos si sa vii cu comentarii si la 96.000 km!
                            Zambeste, maine poate fi mai rau!

                            Comment


                            • #15
                              Sa o stapanesti sanatos! Totusi modelele BLACK LINE nu trebuiau sa fie black?

                              Comment

                              Working...
                              X
                              Anulare DPF
                              Politica de Securitate Google