B-55-ymu

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • B-55-ymu

    Salut! Este timpul sa urc si eu cateva poze cu masina mea....
    Nascuta in Decembrie 2006,la activ avand doar 46000 km, la 1 an de zile a primit mici modificari...unele din Vitan...altele din alte tari.
    Sa le enumeram:
    Faruri Angel Eyes Street Storm Crom + Xenon 6000k
    Stopuri Street Storm cu leduri Crom
    Ornamente praguri + eleron portbagaj + Spoilere fata spate Vitan(cel de pe fata a disparut intr-o bordura dupa o saptamana)
    Folie geamuri Samurai 95% spate si 25% fata
    Arcuri H&R + Amortizoare Bilstein B8
    Bordul vopsit negru mat.
    Condensator Boss 10F, Statie Crunch, Subwoofer Hifonics Titan,Boxe JBL GTO doar fata.
    In 2 - 3 saptamani o sa apara poze cu modificarile de anul acesta...(clean+tobe+etc). Sper sa va placa!
    Attached Files

  • #2
    Bine ai venit pe "my ride", masina arata bine si ingrijita ... cat mai multi km sa ai fara incidente!
    sigpic

    Comment


    • #3
      bine ai venit ! ... esti sigur ca iti place cum arata cu acele prelungiri din targ ?
      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

      Comment


      • #4
        o sa le dea el jos mai tarziu , in rest arata bine masinuta , sunt ok si jantele culoarea bordului diferit fata de stock, ce sa zic Welocome To My Ride

        Comment


        • #5
          ce seamana cu kysu pe la inceputuri
          mie imi place cum arata...poate fara prelungirile alea..defapt aia de pe spate...va arata mult mai bine si cu farurile vopsite negru

          Comment


          • #6
            Bun venit la my ride Masina arata foarte bine...
            Urcarea e grea...dar panorama e fantastica!

            Comment


            • #7
              Multumesc de primire! Prelungirile deja au picat, au aparut farurile si stopurile pe negru, mi-am luat o mica teapa cu bara de spate de la pilot...dar momentan o sa ramana asa, un pic mai mult clean....mai am o saptamana sau 2 si o termin. Dupa aceea o sa pun pozele noi

              Comment


              • #8
                Arata bina masina,ingrijita si asteptam pozele cu noile modificari.

                Comment


                • #9
                  foarte frumoasa masina ! bafta!
                  Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                  Comment


                  • #10
                    Originally posted by LarryG View Post
                    Condensator Boss 10F, Statie Crunch, Subwoofer Hifonics Titan,Boxe JBL GTO doar fata.
                    10F .....
                    Poate ai vrut sa scrii 1.0 F......
                    Fara Semnatura.

                    Comment


                    • #11
                      A scris bine ... Sunt si de 20F, majoritatea fiind tehnologie "hibrida". Din pacate, efectul este in proportie de 80% placebo ... Decat bani aruncati pe un condensator care lumineaza frumos, mai bine un acumulator deep-cycle bun.
                      Liniste si pace ...

                      Vodafone: 0721.433.295

                      Comment


                      • #12
                        Sigur e de 10F !!!!

                        Comment


                        • #14
                          fromoasa masina...imi plac barile fata/spate stopurile cu farurile negre arata mult mai bine...gura de aerisire e doar prinsa acolo? sau e intr-o bucata cu capota? are legatura cu motorul sau doar de ornament...sincer nu arata prea bine cu stickeru ala acolo...as pune inca o toba ca arata prea gol pe spate dreapta gaura aia....in rest e bine!
                          MY CLA

                          Comment


                          • #15
                            mi se pare mult prea incarcata pentru gustul meu, dar important e sa-ti placa tie.
                            spor la treaba in continuare!
                            Stock is boring...
                            My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                            Comment

                            Working...
                            X
                            Anulare DPF
                            Politica de Securitate Google