My Ride B-65-DKJ 1.5dci

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #46
    multumesc mult sa dea dumnezeu iar dara fata este temporar doar pe timpul iernii

    Comment


    • #47
      sa va traiasca,arata bine masina,ii sta bine cu jantele,bafta in continuare cea ce nu prea cred ca acuma o sa iti mance bani copilu bafta

      Comment


      • #48
        Sa iti traiasca!
        Iar despre masina, parca ii sta mai bine cu bara stock
        sigpic
        Sa inebuneasca nebunele cand vin cu DACIA

        Comment


        • #49
          da mare dreptate cosmin sa speram insa ca mai gasim ceva si pentru loganel

          Comment


          • #50
            deunde tiai luat dvd player si de la ce firma

            Comment


            • #51
              cosminelu este luat de la noi din calarasi firma este trion daca imi amintesc acum bine iar ca pret nu mai stiu exact dar unde va la 6-7mil

              Comment


              • #52
                nu vreau s-o iei ca pe o jignire sau sa te superi pe mine, dar masina e "cocalarita" rau de tot. din pacate asta e parerea mea personala si probabil ca o sa-mi sara tot forumul in cap, dar imi asum riscul...
                Stock is boring...
                My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                Comment


                • #53
                  Argumenteaza de ce e cocalarita? Nu are pic de chrom, jantele sunt ok, spoilerul spate nu are pereche dar totusi nu mi se pare iesit din tipar.Ce ti se pare cocalaresc la masina asta?

                  Comment


                  • #54
                    sa incep sa enumar? cred ca se poate vedea cu ochiul liber. din punctul meu de vedere masina e mult-mult prea incarcata la exterior. sunt o gramada de elemente de design care n-au nici cea mai mica legatura intre ele. daca tot ne apucam de tuning, hai sa mergem pe un anumit stil, nu sa incepem acum sa punem pe masina orice ne pica in mana. cateva exemple de tuning facut cu cap si bun gust: KYS, PSS, PFL si lista poate continua.
                    sa stii ca reteta "low&clean" n-a dat gres niciodata.
                    dar fiecare e liber sa faca ce vrea cu masina lui. cam atat am avut de spus. daca am suparat pe cineva, am rugamintea sa nu ia in considerare ce am scris.
                    Stock is boring...
                    My ride: http://www.loganclub.ro/forum/b_20_riw-t35953.html

                    Comment


                    • #55
                      Stai linistit ca nu ai suparat pe nimeni... de aia si-a facut omul "My ride" ca sa-si dea fiecare cu parerea ! Da ai dreptate... ti se pare incarcata deoarece negru cu gri dupa parerea mea nu prea se pupa. Oricum e masina omului si o face dupa bunul plac.

                      Comment


                      • #56
                        nu este de suparare fiecare e liber sa isi exprime parerea insa nu cred ca este incarcata este o masina in 2 culori gri si negru daca erau mai multe atunci era asta este parea mea

                        Comment


                        • #57
                          cine va in posturile anterioare mi a zis sa pun 2 tobe si astazi o sa va arat cum a iesit acum am 2 tobe sport

                          Comment


                          • #58
                            arata-neeeeeeeeeee

                            Comment


                            • #59
                              Pai hai cu pozele ca suntem curiosi sa vedem ce a iesit.
                              sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                              Comment


                              • #60
                                imi pare rau ca nu se vede prea bine sunt facute astazi la intalnite LCC promit ca o sa fac cate va si mai de aproape si pe dedesupt sa se vada mai bine si farurie street storm la care sa pus sticla de original
                                Attached Files

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google