Logan Mic

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Pune omu' o intrebare si vad ca nu se raspunde, nici macar un multumesc ceva la urari, dar deh, la unii conteaza mai mult "tiuningul"...
    Cel mai nou proiect auto din România!
    Foarte curând şi teste cu modele Dacia.

    Comment


    • #17
      Originally posted by andrei View Post
      Pune omu' o intrebare si vad ca nu se raspunde, nici macar un multumesc ceva la urari, dar deh, la unii conteaza mai mult "tiuningul"...
      sorry.am fost foarte ocupat si nu am mai intrat sa vad ce se mai intampla.e preferance.

      Comment


      • #18
        Originally posted by ten View Post
        Folia dintre stalpi nu ti-a ajuns sau asa ai vrut sa o faci tu?
        am lasat niste amatori sa-mi puna folia si uite ce a iesit.o sa o schimb cat de curand

        Comment


        • #19
          Originally posted by mic_mishu View Post
          am lasat niste amatori sa-mi puna folia si uite ce a iesit.o sa o schimb cat de curand
          nici chiar asa sa tio puna !! Si eu mi-am cumparat folie dourdin din aia buna si m-am chinuit eu singur si nu sunt multumit cum a iesit!!!Data viitoare...

          Comment


          • #20
            Poza din fata.Cam tarziu dar am fost cam ocupat
            Attached Files

            Comment


            • #21
              Arata bine masina.
              Forum neinteresant. Delogat definitiv.

              Comment


              • #22
                Frumoasa...Dar unde ai atins-o in fata?

                Comment


                • #23
                  A dat un navleg cu spatele fara sa se asigure si a iesit asa.Nu-i mare problema in doua zile se repara.

                  Comment


                  • #24
                    Nu e foarte "accesorizata" ceea ce e bine...App de " Frumoasa.Sa o stapanesti sanatos.Nu fa greseala sa-i pui spoilere,praguri etc.O sa-ti para rau.Incearca sa schimbi jantele si incearca niste suspensii sport.Eu am facut prostie si-mi pare rau.Ca sa te convingi uita-te ce am facut eu la a mea.Logan mic. " mie sincer mi-ar placea sa ii pun nijte praguri...Pentru ca nu imi place cum se vede tabla aia din lateral.......Cat despre restu...Nu cred ca o sa mai fie ceva pus pe ea....O sa renunt la ea in favoarea unui motor..... Bafta si ai grija la nebunii de pe strada care nu stiu sa conduca
                    1.6 mpi cu un strop de redbull
                    Respect pentru ca imi pasa

                    Comment


                    • #25
                      Nu stiu ce sa zic ... Interesant. Jantele sunt frumoase,fustele misto,folia de pe stalpi si aerisirile false dale jos si o sa arate mai bine(parerea mea)

                      Comment


                      • #26
                        Frumoasa culoare ,frumoase jantele ...Dar vezi chiestiile alea gen m3 nu prea merg
                        sigpic

                        Comment


                        • #27
                          Originally posted by kata dog View Post
                          Frumoasa culoare ,frumoase jantele ...Dar vezi chiestiile alea gen m3 nu prea merg
                          ce sunt chestiile alea gen m3?

                          Comment


                          • #28
                            Scuze dar folia de pe stalpii de la usi arata penibil de naspa,nici dreapta nu ii,nu ocupa tot stalpul la baza ii naspa

                            Comment


                            • #29
                              Originally posted by aro View Post
                              Scuze dar folia de pe stalpii de la usi arata penibil de naspa,nici dreapta nu ii,nu ocupa tot stalpul la baza ii naspa
                              asa e.A fost pusa de mine si nu prea m-am priceput.Acu am invatat si cand o sa am timp o sa o schimb

                              Comment


                              • #30
                                Frumos mie nu imi plac prizele alea false de aer
                                Multi Km fara incidente
                                http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google