- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Scump...dar macar arata foarte bine!
    My turbo lag, give your MPI, a chance

    Comment


    • pare micut in poze...
      sigpic
      Contact: 0799.999.255 - Pravalia cu leduri.

      Comment


      • Da s-a taiat cam 20 cm din finala, se centreaza si s-a sudat !!! Pare micut Fane, dar in realitate e ok !!!

        STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • Pentru treaba asa oamenii cer 120 de lei...

          Comment


          • macar ai pus ceva de calitate,asta conteaza,iar ca manopera si mie la orice service pt montarea unei tobe sport adica taiat cea veche si sudata cea noua tot la fel 100-150 lei,deci stai linistit astea sunt preturile.

            Comment


            • Asa cu el mai mic, arata mai elegant, de ex la mine cu finala care o am, nu prea arata elegant deloc...
              Pretul e extra mare, pentru un montaj de toba finala e undeva la 50 de lei, tie ti-au cerut pret pe montaj plus tips gratis)
              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

              Comment


              • Da la o toba finala ma astept sa fie mai scump, taiat cea veche, facut prindere, aranjat, sudat cordon de jur imprejur sa nu piarda gaze. Insa la mine la un tips i-a dat 3 puncte de sudura si atat nu mi se pare corect. Exact cum zice si Flo, pret pentru montat, +tips gratis si eventual si o cola ) ! ! ! Bine ca am gasit ce cautam si l-am montat in alta parte ! ! ! Este exact ce vroiam, nu chiar mare, inox si putin elegant, sa umple gaura aia de acolo ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Arata frumos

                  Comment


                  • Am masurat Tips-ul de la Borla montat ieri si are diametrul de 90 mm, parca Prestige vroia diametrul !!!

                    STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Frumos ! Spatele e complet acum , se cam arunca la bani multi cei de la Pilot .... asteptam urmatoarele investitii

                      Comment


                      • Cei de la Pilot probabil au impresia ca sunt singurii care au aparat de sudura si stiu sa curbeze tevi. Defapt e o firma veche care are scoruri destul de mari pt lucruri care le faci in 15 minte.

                        Comment


                        • Ceva leduri galbenele pentru semnalele din far, cele mici de tip w5w, cele care sunt in locul original al pozitiilor !!!

                          STR8 =»»HTC =»» Forum Runner
                          Attached Files
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • cand le dai o culoare turbata la jantele alea?
                            Can't touch this !

                            Comment


                            • Vecine sunt deja la reconditionat , nu cred ca le turbezzzz, tot un argintiu o sa ramana, cu ceva mai multa perla si niste lac protector pe deasupra, cam asta e reteta ! ! !
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Unde le reconditionezi? Ca si ale mele necesita o vopsire

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google