- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ba eu cred ca i a dat cu banda izoler si-a bagat-o fortat...

    Comment


    • Merci baieti ! ! ! Ma bucur ca va place !!!
      Si acum sa clarificam : e pusa o camasa de cauciuc peste care vine maciulia, care se strange exact cu 3 surubele, care strang exact pe levierul schimbatorului si tine fixa maciulia.
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • Imi place capul de la schimbator ca are acea banda cu carbon...sa "mesteci" in benzina cu placere
        Cat ai dat pe ea?Si de unde?
        M-ar interesa ca eu am bordul facut cu carbon si s-ar cam pupa.
        sigpic

        Comment


        • Este cumparata din supermerket (Carrefour) si toata treaba a costat 45 de ron ( cu tot cu imbusul de strangere, surubele, si adaptoate pentru diferite grosimi ale tijei). Respect ! ! !
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • vreau sa-mi schimb butoane de la geamurile electrice pe spate cu unele ca modelul de pe fata, ce ziceti??? astept pareri de la voi, mai ales ceai care au geamuri electrice pe spate si cei care stiu cum am eu. merci
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • ! ! !

              deci cam asta vreau sa fac : sa schimb butoanele de pe cotiera cu cele din fata. Au aceeasi mufa si aceeasi prindere din cate am vazut eu.
              Attached Files
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Nu stiu in ce masura te ajuta schimbarea asta ....vreau si eu buton cu impuls.....daca nu ti-am zis ce fac
                In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
                sigpic

                Comment


                • Frumos domnu, totusi cu ce te avantajeaza ca ai taiat din tija schimbatorului?E mai comfortabil asa?
                  Bafta

                  Comment


                  • Spark-ule tija pe mine unu ma ajuta mai bine asa taiata, am mai mult acces la consola centrala si e la linie cu cotiera. ;) !!!
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • Zimi te rog cat te-a costat mambranele la tiranti la usa....si cat ai dat pe ele.....in schimb frumoasa masina,si cum imi place mie e curata......multi km fara probleme!

                      Comment


                      • Originally posted by dan.gutu View Post
                        Bravo ! Frumoasa maciulia de la schimbator,acele aparatori de la tiranti sunt foarte utile.Nu stiu dece nu le pun astia din fabrica,la mine parca s-a schimbat si soundul in habitaclu,nu se mai aud suieraturile alea din usi.
                        Care sunt aparatorile alea de la tiranti? poate sa-mi incercuiasca si mie cineva pe o poza?

                        Comment


                        • M v p

                          Multumesc pentru aprecieri tuturor ! ! ! Aparatorile pentru tiranti usilor sunt cumparate de la noi de pe forum de la silviu79 de la bazar. Cat am dat pe ele nu mai stiu, dar nu prea mult si isi fac treaba.
                          Attached Files
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Spor la tunareala!!!!

                            Comment


                            • merci D A S-ule , asa o sa fac. Intre timp astept sa-mi ajunga o telecomanda pe HU meu Pioneer, e modelul pentru volan, deci in curand o sa am volan multifunctional ) ! ! !
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Interesanta masina!
                                Zi-mi si mie de unde ai luat chestiile ale de la balamalele de la usi!
                                Spor la treaba si numa' bine!
                                aham......Restul e LOGAN


                                http://www.youtube.com/watch?v=LFMrhczwez8

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google