- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • sibianu-le aparatorile alea de la tiranti usilor le-am procurat de la silviu79 de la sectiunea "Strict legat de masini" bazar.
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • Dane ce faci tata? cam lipsesti in ultima vreme

      Comment


      • gata sefu Laur, am fost cu sesiunea, de sambata back in "biznissss". |R E S P E C T|.
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • intre timp pana vine volanul "multifunctional" am facut o revizie scurta : ulei Mobil1 5W30 ESP, filtru de ulei si filtru de aer. Pana la 35 mii totul suna bine, totul e in regula !!!
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Volan multifunctional

            Pozele cu telecomanda . Respect pentru Stefi_sezione, de la care am cumparat telecomanda.
            Attached Files
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Mi-ar placea si mie o dracie d-asta,dar pana una alta tre sa schimb casetofonul...
              De unde si cu cat ai luat ceasurile ca vreau si eu neaparat...
              1 point 6 litre 8 vsigpic

              Comment


              • Ceasurile nu le-am schimbat pentru mai multe motive : consum instans la cb, rescrierea km, etc. , dar am schimbat doar serigrafia si acele . Le-am luat de la noi de pe forum de la silviu79 de la sectiunea "Strict legate de masini". Respect ;) !!!
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Mersi frumos, la fel si tie , respect!
                  1 point 6 litre 8 vsigpic

                  Comment


                  • MVP schimba si vitrina bord...Da mai bine cea de prestige. E cam 60 ron.
                    Succes.

                    Comment


                    • Iti vine foarte frumos telecomanda ! S-o stapanesti sanatos. !
                      I My Honda !

                      Comment


                      • cezar nu crede ca o sa schimb vitrina cu cea de prestige, imi place asta, dar la vara sigur o sa vopsesc si cadranul de la computerul de bosd argintiu. ce ziceti merge asa???
                        Last edited by B-64-MVP; 11 March 2009, 19:07.
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Simpatica telecomanda ta ma gandeam de mult sa-mi iau si eu una identica dar am o oarecare teama ca o sa-mi ramana urma pe volanum imbracat in piele daca o sa vreau sa o dau jos in viitor.Oare nu ai tentanta pt hoti? desi is genul de persoana care nu prea are frica de furt chiar daca nu am alarma, probabil si pt ca nu am fost nici o data pradat .

                          Comment


                          • Mie unu nu imi este frica, am avut masina sparta, dar a fost totul spre bine , mi-am luat ce player am vrut eu.
                            Am si o noutate la M V P - ul meu, care este pe drum, 2 piese de tuning exterior, respectiv 2 eleroane de la Dacia : luneta + portbagaj ! ! ! ca in pozele de mai jos ! ! !
                            Attached Files
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Au ajuns eleroanele cu bine , o sa pun niste poze cu ele maine probabil, dar nu pe masina, nu ma grabesc sa le montez, trebuie facute cate lucruri inainte : Dat jos coada de rechi, vopsit eleroane si o vizita in service pentru schimbarea portbagajului si rezolvarea ruginii din portbagaj.
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • Asteptam poze domnu.....
                                Cat a costat eleronul de luneta?

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google