- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Eleron luneta

    o poza cu eleronul pus la misto pe luneta !!!
    Attached Files
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • l-ai pus repede, la misto.....
      Trebuia sa ne mai fierbi cu noile achizitii( ma oftic ca nu am fost si eu sambata sa-l vad)

      Comment


      • pai ca de obice, cand vin eu nu vii tu sorine , o sa va fierb cu eleronul ca n-am pus poza cu el :P.....
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • O sa arate bine cu cele 2 piese montate...cat a costat uleiul mobil5w30???
          In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
          sigpic

          Comment


          • da codita de rechin ..cand o dai jos ?
            sigpic

            Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

            Comment


            • am scris cosmine ca o sa o dau jos cand voi monta cele 2 piese, da pana atunci o mai tin, ca raman fara semnal la gps ) ! ! !
              George zis si G M V -ul - uleiul a fost din cate imi aduc aminte 29 de lei litrul, din autovit, foarte multumit de el, de 3 ani folosesc acelasi ulei .
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • De azi sunt si eu detinatorul unei remapari la Doc. Multumit pana acum ,sa vedem in viitor cum se prezinta !!! Multumiri Doc si DimSport ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Ehee bravoo, se simte se simte?? Ieri te-am vazut "cruisin' " pe Al. Obregia, imi place cum se aude muzica, bine si cu geamurile deschise. Sanatate si succes in continuare la imbunatatiri.
                  4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                  Comment


                  • Super sa revi cu poze cu el vopsit
                    Frumoasa masina , mare grija de ea sa ai !
                    http://img229.imageshack.us/img229/8592/sigpic3405.png

                    Comment


                    • sa nu-mi spui ca ti-ai pus si "sticar" cu dimsport pe bara ....
                      Felicitari, ai sa simti diferenta celor 9 magarusi
                      Coletul din provincie a sosit????

                      Comment


                      • da alex eu eram , ma bucur ca se aude binisor, ca am investit ceva in ea. Sorine nu mi-am pus stiker pe bara stai linistit, nu imi place cum se vede. In legatura cu diferenta, i-am dat acolo la Doc, la iesirea din bucuresti si a urcat destul de repede la 160 cu a 4-a. si am avut un consum minune din Pantelimon pana la mine sunt 15 km si am scos 7.5 l/%, adica un litru consumat. Coletul pe vineri trebuie sa ajunga !!! Rad cu eleroanele o sa o vezi cam peste o luna, sa se faca vremea frumoasa
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Sa traiasca soferul ca logan frumos are!!!!! Cand imi faci si mie rost de bucata aia de mocheta din portbagaj????
                          Sa ai grija de tine si de masina....

                          Comment


                          • D A S-ule sa vedem cand imi trimite tipu ala mocheta. Multumesc pentru aprecieri !!! Am dat in sfarsit shark tale-ul jos, o pregatesc pentru eleronul de luneta !!!!!!
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Vezi cu ce il lipesti!!!!daca nu vorbim si iti dau mastic de geam..sa ai grija de tine si ne auzim.

                              Comment


                              • Hai noroc Petrutzee... marfa remapare! ti-ai dat si coada de rechin jos.bun! vreau si eu mocheta de portbagaj XX: por favor!

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google