- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Se rezolva si pentru tine Viorele , sa ajunga pe stoc. Vineri ajung si jantele, si statia pentru boxele spate, am eleroanele de montat, poate reusesc sa pun mana pe niste praguri Zender, am treaba multa vara asta !!! Si primul lucru care il bag in masina dupa jante sunt neaparat niste arcuri H&R sa o las ma jos, ca o sa arate ca tractoru cu jantele fara arcuri sport.
    Attached Files
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • frumoase jentile astea...ma batea si pe mine gandu sa le iau da am luat altele...sa le stapanesti sanatos...si asteptam poze cu ele pe masina
      low....&.....slow

      Comment


      • Jante pe16 !!!

        Before si after cu noile jante pe 16' cu 205/45/16 da bine rau . astept pareri de la voi !!!
        Attached Files
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • frumoase sa le tocesti cu placere
          low....&.....slow

          Comment


          • Arata f bine. Sa le stapanesti sanatos.
            Dupa ce schimbi suspensia, poate scapi si de "cromaciuni".

            Comment


            • O diferenta in bine.
              tragei arcuri si iese se mai frumos
              succes

              Comment


              • Frumoasa foc, felicitari pentru noile achizitii. Acum urmeaza sa ii iei arcuri caci este distanta prea mare intre cauciucuri si pasajul rotilor. Sa ne aratati live masinile atat tu cat si catalin (fof) ca ati facut progrese saptamana asta.
                4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                Comment


                • Felicitari....Masina ta este super frumoasa. Ne punem amandoi arcuri ?

                  Sunt de acord cu Cezar la ce a spus.

                  Apropo cum este sa ai 45? Simti pietricelele?
                  Cu bine, si mult spor in continuare, masina ta este super ingrijita.
                  Last edited by Eu4yas; 10 April 2009, 17:46. Reason: Automerged Doublepost
                  9! 9! 9!
                  sigpic

                  Comment


                  • Multumesc baieti pentru aprecieri ! ! ! Asta urmeaza Eu4yas sa ne punem arcuri sport H&R cred ! ! ! Cat despre "cromaciuni" inca imi plac, dar toate sunt trecatoare ca shark tale-ul de care am scapat deja.
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • felicitari pentru achizitie
                      nu se cunoaste atat de mult in poze insa ti-a crescut distanta intre aripa si roata...cu HR s-ar vedea mult mai bine...poti vedea poze la my ride la a mea
                      "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                      Comment


                      • N-ai gasit "plumbi" pentru jante de aliaj, lipiti? Arata de parca ai julit deja jantele noi, eu asa am crezut pana am marit poza. Ma rog, eu sunt mai chior...
                        Altfel arata super cu noii adidasi...

                        Comment


                        • pai abia si le-a luat azi dimineata si le-a incaltat de proba probabil urmeaza si echilibrare
                          "Stiu ca nu stiu nimic, dar stiu ca pot sti mai mult decat stiu" (Socrate)

                          Comment


                          • Frumos rau da cu jantele ... cat despre cromaciuni,sper sa iti treaca perioada
                            1 point 6 litre 8 vsigpic

                            Comment


                            • Originally posted by VanDiesel View Post
                              pai abia si le-a luat azi dimineata si le-a incaltat de proba probabil urmeaza si echilibrare
                              Si le-a pus si plumbi "de proba" cand le-a incaltat?

                              Comment


                              • nu detail asa au venit, o sa urmeze si o echilibrare zilile urmatoare, pentru siguranta mea.
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google