- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Butonelele cred ca trebuiau amplasate undeva unde sa nu fie nevoie sa te apoeci si sa fie si putin estetic... acolo parca sunt prea butucasoase ... + plasticul fiind in 2 culori nu arata asa bine ... ai putea sa incerci sa vopsesti toate plasticele in o culoare (cred ca negru ar arata frumos) ......

    Comment


    • da pe acolo stau
      ce mai urmeaza la masinuta?
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

      Comment


      • pai ce sa mai urmeze, azi am facut rost de o bara spate ph2, am cele 2 eleroane, un portbagaj clean daca ma ajuta nenea Viorel ZIA, o bara de MCV fata si cam atat. Am nevoie de un vopsitor bun ca sa-mi faca si mie bara si eleroanele, si nu foarte scump. Astept ajutorul colegilor !!! Respect !!!!
        sigpic
        The MVP

        Comment


        • Pai nu te ajuta tot Viorel cu vopsitorul? Cu butoanele eu zic ca chiar daca le-ai schimbat cu altele, locul tot incomod este pentru cei din spate + ca daca vrei sa inchizi/deschizi geamurile spate de pe scaunul soferului cred ca-ti va fi si tie tare incomod, e o parere. Abia astept sa vad cum da cu bara de Ph2 pe spate si de MCV pe fata, cu eleroanele si portbagajul clean. Cu butoanele alea sper sa vad si eu la urmatoarea intalnire, poate nu sunt asa incomode caci sunt o idee mai sus decat cele originale.
          4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

          Comment


          • paparazzi, azi pe Magheru, pe la 12 (desi lipseste stickerul Logan Club, te-am recunoscut )
            Attached Files

            Comment


            • da nenea sorin eu eram, recunoscccc !!!! multumesc pentru foto !!!! intre timp am fost ocupat cu alte treburi : o frantuzoaica mica
              Attached Files
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • frumoasa masina butoanele poate gasesti unele ce vin ingropate in plasticul cotierei si asa nu se mai lovesc de ele in rest spor la tunat si fulgerat
                sigpic
                Poate pentru lume ești o singură personă,dar
                pentru o anumită persoană, ești întreaga lume!

                Comment


                • Astept eleroanele si bara!!!cred ca o sa fie iummy!
                  P.S.-daca gasesti un vopsitor bun si ok la pret poate imi zici si mie...eu am dat peste niste bulangii...
                  sigpic

                  Comment


                  • asa sper dragos, ca am destule de vopsit si nu vreau sa iasa urat, ca daca se cojeste si l-am lipit pe parbriz nu-l mai dau jos, si acolo e greu de vopsit. Te anunt. Respect !!!!!!!!!
                    Last edited by B-64-MVP; 7 July 2009, 18:48.
                    sigpic
                    The MVP

                    Comment


                    • muzica noua ! ! !

                      ultima achizitie By Kiker : Sare tabla de pe masina !!!!!
                      Attached Files
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Astea Mtx Se baga la vanzare. Cine e interesat sa-mi dea un pm si vorbim de pret.
                        Attached Files
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Bai fi-mi-ar rau!Ce dulap ti-ai luat!Un lucru e sigur...nu o sa ai pietre la rinichi!!!!Bafta si sa ii incingi bobinele cu placere!
                          sigpic

                          Comment


                          • Masina a intrat in service pentru o perioada, va avea un portbagaj nou, probabil clean look , ambele aripi fata indreptate si revopsite, si bara fata vopsita. intre timp masinuta a mai primit o baterie de 80A pentru ca dulapul din portbagaj cere, un player mp3 Pioneer deh 55bt, si un nou set de covorase de interior. Si dupa ce iese din service sper sa-i montez bara spate de ph2 si cele 2 eleroane !!!

                            am uitat sa adaug parasalor parbriz cu bulinute, tamburi state dati cu grund si vopsiti negri si un set de stopuri fumuri si lacuite ! ! !
                            Last edited by B-64-MVP; 12 August 2009, 15:27. Reason: Automerged Doublepost
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • arcuri ai mai luat?

                              ps: m-ai curata-i injectoarele mai des
                              bafta si sa ai grija de ea ;)
                              " Nevastamea conduce atat de rau, incat GPS-ul i-a spus: in 50 metri trage pe dreapta ca vreau sa cobor "

                              Comment


                              • Da-i bataie in continuare prietene. Sa stapanesti sanatos muzicantii.

                                De ce trebuiesc indreptate aripile ????

                                Cu bine,
                                9! 9! 9!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google