- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • nu i-am mai pus arcuri, asteptam sa vad cum iese si ma mai gandesc, o sa am grija sa-i curat mai des injectoarele ! ! ! Respect ! ! !

    Pai aripa de pe partea stanga, avea 2 indoituri, minore cei drept, de la rezemat si mancat seminte pe masina ) si cea din dreapta + bara fata am gasit-o julita in parcare de o masina rosie, deci autor necunoscut, Rezulta cassco !!!!
    Last edited by B-64-MVP; 13 August 2009, 15:51. Reason: Automerged Doublepost
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • dar ai avut-o bubuita? sau dc ai bagat-o in service?? :| un test de muzica nu ne-ai facut si tu....
      sigpic

      Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

      Comment


      • Da, da, da, da sustin pe maestrul Thejock3r. Test test test.

        Cat o tii in service ? Unde e ?
        9! 9! 9!
        sigpic

        Comment


        • Respect ! ! !

          Pai le-am facut test de muzica la baietii, dar voi nu ati aparut, pot sa confirme gionik si skandal, adytzu, felix si restul. Bubuita nu a fost, doar indoita, dar daca tot nu am franchiza si nu aveam neaparata nevoie de masina, am lasat-o in service la AutoNesty. oricum maine plec in concediu cu asta mica la mare si dupa pe transfagarasan ! ! ! Concediu placut tuturor loganistilor din toata tara ! ! !
          Attached Files
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • cred ca va arata super bine ...de muzica nici nu mai vb ....o singura chestie nu va veni bine bara de ph2 nu prea cade la imbinari pe ph1 ...am vazut la un prieten...sa imi dai un pm cu pretul la muzica veche poate cine stie
            Last edited by gmv97; 13 August 2009, 17:22.
            In viaţă risipim ani, iar la moarte cerşim clipe...
            sigpic

            Comment


            • Clean LOOK ! ! !

              masina e inca in service, dar am fost sa-i fac o vizita daca tot am venit din concediu si iata ce am vazut ! ! ! am si portbagaj model nou acum ! ! ! Astept pareri chiar daca e putin murdara dupa operatie !!!
              Attached Files
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • e frumusel foc . Pana la urma..masina ce-a avut de e in service?? :\
                sigpic

                Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                Comment


                • Deci masina a avut portbagajul indoit in mai multe locuri, aripa fata dreapta si bara gasite julite si indoite in parcare, aripa stanga era denivelata si si indoita putin, si proiectorul spart dupa ce a bubuit un bec in el sau de la o piatra. Asa ca am luat masinuta frumos de volan si am dus-o la Cassco si am rezolvat-o ! ! !
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • a vrut sa mearga de buna voie la casco..sau i-ai dat sa bea inainte apoi ai dus-o cu forta ??
                    sigpic

                    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

                    Comment


                    • am cam imbatat-o putin inainte ca facea figuri ) ! ! !

                      Dupa cum se vede in poze, am portbagaj model nou si sigur nu o sa mai pot monta eleronul de la kitul dacia, deci intra la vanzare pentru cine e interesat sa-mi de pm.
                      Last edited by B-64-MVP; 20 August 2009, 11:48. Reason: Automerged Doublepost
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • V t ! ! !

                        Inca 2 poze de la service si 2 virtual tuning ! ! !
                        Attached Files
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • a sosit si telecomanda pentru statia Kicker, acum sa vad un loc bun de amplasat. Mii de multumiri Radu_lyn ! ! !
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • se aude super!!!ai gasit unde sa pui telecomanda?
                            http://www.loganclub.ro/forum/loganu...am-t11058.html

                            Comment


                            • nu inca. astept sugesti!!!
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • New Stuff ! ! !

                                Poze noi cu M V P-ul ! ! !
                                Attached Files
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google