- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • vreemm pozee

    Comment


    • Eleron luneta ! ! !

      si pozele promise ! ! !
      Attached Files
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • foarte tare arta masina ta de la spate punei jante pe negru ar arata bestial,bafta.
        sigpic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

        Comment


        • e o idee de luat in seama, eu vroiam ceva alb cu spite multe, oricum multumesc pentru apreciere. Respect !!!
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Frumusica masinuta.
            Obiectii: Nichelurile de la usi nu imi plac dar daca tie iti plac sa le folosesti sanatos.
            Am eu poate un fix ,numerele de inmatriculare cel putin pe fata as profita de spatiul creat de B si le-as face mai mici(mai scurte).
            Stiu am observat ca in capitala vi se pare mai cool scris asa pe silabe.
            Te rog sa ma ierti pentru parerile contra!
            Multa bafta in continuare.

            Comment


            • Victoras, si uitasem ca ti-ai luat eleron acum juma de an .
              Sta super bine, mai ales pe culoarea ta. Mai imi plac NUMERELE de smeq de capitala

              Nu-mi plac, in schimb, stopurile alea vopsite sau infoliate....scapa de ele inainte a te scape politia de talon...

              Comment


              • numerele nu am de gand sa le fac mai mici, pentru ca nu o sa gasesc suport de numar mai mic, si nici nu am de gand sa le dau gauri de prindere direct lor, in legatura cu nighelul ramane de vazut, momentan ramane, o sa ma satur de el candva. Multumesc oricum Sorin & 1qMitru ! ! !
                sigpic
                The MVP

                Comment


                • Bai nu ma asteptam sa arate asa bine combinatia asta bara ph2+eleron luneta+portbagaj clean! Bravo!A iesit f misto!poate o vad azi live la intalnire.Apropos...ai scapat de paraziti la subwoofer?eu am luat kit de cabluri calumea sa vad daca scap!cred ca le montez la intalnire...
                  sigpic

                  Comment


                  • Foarte eleganta, ii lipsesc stopurile cu semnal alb, jantele si arcurile. Mult succes in continuare!
                    4 pistons + GPL + tuningu' casei = km multi & 1.5 dCi 85 BoiP

                    Comment


                    • stopurile cu semnal alb sunt, jantele nu, arcurile vin , merci oricum alex !!!!
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Antifonareeee

                        poze de la antifonarea portbagajului, ca dulapul o cere ! ! !
                        Attached Files
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • bravo , ce material ai pus ?
                          si ia de aici 2 poze , o fi bine ?
                          Attached Files

                          Comment


                          • foarte frumos arata masina, mai ales din spate :x
                            Logan 1.6MP

                            Comment


                            • cata e un burete de 10mm antifonant, dar nu cred ca se gaseste in magazin, a luat de mult. Mi-a ajuns cat sa antifonez portbagajul si capota.
                              sigpic
                              The MVP

                              Comment


                              • azi am facut o inspectie tehnica scurta si am descoperit urmatoarele: bucsa sau biela inferioara motor (asa scria pe cutia piesei) care tine motorul sa nu o ia inaintea masini era RUPTA si masina cam tremura, asa ca am schimbat-o si acum e cu totul alta masina. O sa revin cu poze si va sfatuiesc si pe voi, cei care o mai smuciti din cand in cand sa o verivicati. Poze in curand cu piesa defecta. Respect ! ! !
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google