- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • MVP-ule uite la mine poate il imbraci si tu pe al tau...
    Attached Files

    Comment


    • arata bine daniel, si cam cat ma costa toata operatiunea asta ? si unde?
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • nu e foarte mult doar ca stai fara masina cam 4 zile, volanul se face la Craiova

        Comment


        • Mvp cauta pe net ,cu siguranta il poti imbraca si in bucuresti..doar ca tot la fel o sa stai 2 3 zile fara masina
          http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

          Comment


          • nu e asta problema, ca am cu ce sa circul, iau 207-le la plimbare, dar vreau pe cineva sa fie serios si un pret decent, aaaa si pe cineva care sa ma ajute sa dau volanul jos. Ce scule imi trebuie sa fac operatiunea?
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • daca te hotarasti ma anunti si te ajut

              Comment


              • pune-l ma pe ala de clio, dar tot pe dreapta ) )

                Comment


                • al "drak" simpatic tu geo, mare "individios" mai esti, poate ma nevoie de dubla comanda, cine stie ! ! ! Ok Daniel, cand ma hotarasc te anunt !!!
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • pai da, ii mai pui si pedale si o faci masina de scoala
                    imbraca-l in piele manule, e fitza`, lasa ca e frumoasa verzitura

                    Comment


                    • Brembo ! ! !

                      A venit iepurasul cu discurile BREMBO de 260mm ventilate !!! Abia astept sa scap de cele de 238mm, sa schimb tot lichidul de frana (TUTELA DOT 4 cu punct de fierbere la 270 grade, il am de la un prieten care lucreaza la Fiat, Alfa Romeo si ei pe asta il folosesc, e bun ca e free ) si evident placutele (vreau sa pun TRW, ce ziceti ) si etrieri + furtunele pe care deja le am. Toata aceasta operatiune dupa sarbatorile pascale.
                      Attached Files
                      sigpic
                      The MVP

                      Comment


                      • Buna investitie,cat te-au dus dicurile?
                        http://www.loganclub.ro/forum/focusul_meu-t39113.html

                        Comment


                        • Frumos cadou de paste!! sa le uzezi cu placere dupa ce le pui!
                          sigpic

                          Comment


                          • Da merci mult Cata ! ! Marius pretul a fost unul bun zic eu, 280 ron setul complet ! ! !
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • eu am discurile astea pe masina cu placute TRW si este super OK, ai frane calumea.

                              eu te sfatuiesc sa-ti iei TRW, acum tu decizi mai departe
                              Nu intotdeauna ce este frumos este si adevarat, dar nici ce este adevarat nu este intotdeauna frumos.

                              Comment


                              • Asa ma gandeam si eu vecine, stiu ca TRW sunt peste ferodo, toate masinile din grupul VAG vin echiate din fabrica cu TRW si au frane super !!! si diferanta de pret e minora TRW 170 ron si Ferodo 160 ron !!!
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google