- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Felye inele de centrare iti trebuie sigur, cat despre prezoane nu cred ca mai ai nevoie. Eu am montat asta iarna jantele sinaia stock cu anvelopele de iarna cu prezoanele primite la achizitionarea jantelor TSW, deci daca merg cele originale cu astea, merg si cele aftermarket cu prezoanele originale. Dar inainte de achizitie merita sa faci o mica proba !!!!
    sigpic
    The MVP

    Comment


    • victore ne trebuie neaparat lupe ca suntem cam chioreti ))

      Comment


      • Felicitari!

        Comment


        • Da cip-ule asa se pare ca este trendul, mi-a facut placere sa discutam in seara aia, ai o masina frumoasa, dar mai ii trebuie un set frumos de jante !!! Respect !!!
          sigpic
          The MVP

          Comment


          • Masina a primit intre timp o curatire ca la carte, un set de huse inchise la culoare, un set de boxe Hertz Dieci care vor fi montate pe fata, capacelele din centrul jantelor care imi lipseau de la gropii si cam atat. Mai vreau sa-mi achizitionez un modul de ridicare geamuri, xenon 8000k pe proiectoare si o bascula pe dreapta(pivotul are joc). Voi posta cateva poze in curand !!!! A si inca ceva, am inscris si masina la concurs : "Best Level 1 ! ! !" asa ca astept voturile voastre !!!
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Imi place mult masinuta asta si mai ales ca stapanul ei are atata grija de ea ca sa arate din ce in ce mai bine. Buna treaba cu modulul de ridicare a geamurilor si eu am de vre-o 3 ani si isi face treaba de minune, chiar isi merita banii. Bafta!

              Comment


              • asteptam poze ... succes la modificari
                sigpic
                Nu cautati niciodata sa faceti uz de autoritate cand puteti recurge la ratiune.

                Comment


                • Originally posted by B-64-MVP View Post
                  Masina a primit intre timp o curatire ca la carte, un set de huse inchise la culoare, un set de boxe Hertz Dieci care vor fi montate pe fata, capacelele din centrul jantelor care imi lipseau de la gropii si cam atat. Mai vreau sa-mi achizitionez un modul de ridicare geamuri, xenon 8000k pe proiectoare si o bascula pe dreapta(pivotul are joc). Voi posta cateva poze in curand !!!! A si inca ceva, am inscris si masina la concurs : "Best Level 1 ! ! !" asa ca astept voturile voastre !!!
                  Nu-mi zice ca o sa mergi cu ele aprinse si noapte,ca ti le sparg,si ta inscriu la sectiunea,"giboni in trafic"
                  sigpic
                  "BRABUS" STYLE

                  Comment


                  • MVP-ule nu de alta...dar daca mergi tu cu ele aprinse se vezi xenon ce isi pune brabusu' pe el )). Si atunci intrati la categoria "marlani de dorobanti" )

                    Stiu eu ca mvp-u nu merge cu ele la fite
                    Y!M: alexut.style

                    Comment


                    • Sincer,eu nu le vad rostul.
                      Sa-l vad pe ceata cum merge cu "zidul" in fata
                      Si ziua daca mergi cu ele aprinse sunt deranjante.
                      sigpic
                      "BRABUS" STYLE

                      Comment


                      • Merci mult Bogdane, si masina ta e la fel de ingrijita si aratoasa !!! Beyh3m o sa vina si pozele, sa va faceti o idee asa !!! Matheo inca nu stiu daca pun de 8000k, daca voi ziceti ca e prea puternic atunci pun mai jos la 6000k, dar sigur trebuie sa imi montez, pentru ca farurile mele cu lupe nu prea bat cum trebuie, imi plac si nu vreau sa renunt la ele asa ca o sa ma ajut pentru drumurile intunecate din bucuresti, dar mai ales cele din afara orasului de proiectoare , asa ca nu o sa fie pentru "cocalareala"! ! ! Merci ZuZ-ule pentru apreciere ;) !!!
                        sigpic
                        The MVP

                        Comment


                        • Farurile alea nu o sa faca lumina prea buna,niciodata.
                          Te inteleg ca-ti plac,dar sa mergi orbeste pe drumurile publice,...!!
                          Schimba farurile,pune stock cu lupe,si problema este rezolvata.
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • Am mers spre transalpina cu colegul FaneCL si cand aprindea proiectoarele , el din spate imi lumina drumul(nu stiu exact daca are de 8000 sau 6000).
                            deci clar ai vizibilitate cu ele , chiar daca deranjezi , tie sa `ti fie bine . Si pana la urma , nu iti pui xenon sa nu deranjezi ? doar nu vrei sa schimbi tu lumea .

                            Comment


                            • Originally posted by CataFOF View Post
                              Am mers spre transalpina cu colegul FaneCL si cand aprindea proiectoarele , el din spate imi lumina drumul(nu stiu exact daca are de 8000 sau 6000).
                              deci clar ai vizibilitate cu ele , chiar daca deranjezi , tie sa `ti fie bine
                              . Si pana la urma , nu iti pui xenon sa nu deranjezi ? doar nu vrei sa schimbi tu lumea .
                              ..............
                              sigpic
                              "BRABUS" STYLE

                              Comment


                              • Ie romanika varule , fiecare isi face bine singur , sau ai uitat ?
                                ps. nu mai da quote ca ei warn.
                                Last edited by CataFOF; 5 August 2011, 14:32.

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google