- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • si mai ai varianta...
    Attached Files
    sigpic

    Nu te pune cu idiotii. Te vor trage la nivelul lor si te vor bate cu experienta.

    Comment


    • ti-ai drak' de simpatici, numai de caterinca va arde !!!
      Eu cred ca le voi vopsi integral verde cameleon, nu 2 culori, dani zicea sa nu le vopsesc cu capacul pe ele ca s-ar putea crapa la imbinarile alea.
      Cat despre rulota nu imi iau , am deja o garnitura intreaga de vagoane casate de la metrou !!!!
      sigpic
      The MVP

      Comment


      • unde fugeai nene ieri prin Catelu ?:P

        Comment


        • Era grabit la coafor (joke). Toate verziturile fug"E"!
          9! 9! 9!
          sigpic

          Comment


          • Bigudiurile?!!!
            sigpic
            "BRABUS" STYLE

            Comment


            • fugea sa prinda metroul la republica

              Comment


              • pai mai pupi tu bicicleta "gogaie" ? arza-te-ar pe mate o bere ...

                Hai cu lupele MVP ...hai cu lupele ... farul negru da?

                Comment


                • @HMV-ule cred ca mi-au furat astia masina luni :P, ca eu n-am miscat-o din parcare decat seara la servici....
                  @Geo - ai "berbelit-o" cu republica ta, ai interdictie la metrou :P !!!
                  @Cosmine gata am dat farurile la desfacut, iau sticlele sa le dau polish la colegu Vali KPT, dupa le iau oglinzile sa le vopsesc, ma gandeam la negru total, dar nu mat, as vrea lucios, ce ziceti????
                  sigpic
                  The MVP

                  Comment


                  • merge si lucios, cu capacul verde
                    PS: bine ca am interdictie doar la metrou, credeam ca si la bicicleta...ma speriasem

                    Comment


                    • merge si lucios ... hai cu lupelee !

                      PS Daca ai nevoie la montaj, te ajut cu cea mai mare placere
                      Logan TAXI http://www.loganclub.ro/forum/logan_...4.html?t=27374

                      Comment


                      • vopseste-o verde cameleon !!! (oglinzile de la faruri) macar stiu daca imi fac si eu ))
                        Astept cat mai multe opinii : PH-22-BFC

                        Comment


                        • @ Alex, cred ca va fi negru matt, sa nu ma complic cu teste si alte nebunii, ca la cat de greu se desfac farurile de origine, nu vreau sa ma complic sa le sigilez si sa vad ca dupa o saptamana nu imi place cum da !!!!
                          In alta ordine de ideei, azi a venit si un kit xenon h11 de la Cassilio pentru proiectoare (h11), maine urmeaza montajul. Nu suportam sa stau fara xenon pe masina, era chioara rau, macar pana vin farurile de la m.Daniel de la montajul lupelor Morimotto !!!!
                          sigpic
                          The MVP

                          Comment


                          • Il prinzi de suportul proiectorului...

                            Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

                            Comment


                            • victor,parerea mea este sa lasi oglinda la far nevopsita,asa se poate sa nu ai probleme cu politia.nu este decat o parere,tu faci cum vrei.nu te supara.
                              sigpicDaca nu poti macar incearca,daca incerci inseamna ca poti.

                              Comment


                              • Gata cu montajul Xenon-ului H11 in proiectoare, s-au montat droserele in armatura de sub spoiler cu suruburi bine stranse !!! A iesit o lucrade de nota 10, fire izolate ca la carte prinse frumos, si lumineasa zuperrrrr ! ! ! Multumesc lui Cassilo pentru kit si promtitudine!!!
                                @Leo - As vrea sa fac o combinatie la faruri, gen negru pe margine + ornamentul de lupa si sa las oglinga neatinsa (Gen Duster), sa vedem acum daca iese cu izolatul si vopsitul, daca nu imi iese le fac full black !!!
                                sigpic
                                The MVP

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google