- = M V P = - (Castigator Campionat Cel Mai Tare Exterior Level 1 Editia 2011 )

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Asteptam sa vedem lucrarea terminata !

    Comment


    • Omu` e perfectionist sigur a iesit treaba STAS
      sigpic
      Sa nu ai incredere in femei si in franele de Dacie!
      http://www.loganclub.ro/forum/loganu...da-t31364.html

      Comment


      • Sa iti lumineze drumurile mult timp de acum inainte.
        sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

        Comment


        • toata ziua te-am asteptat azi...bine ca ai rezolvat singur ...

          Sent from my Optimus 2X using Forum Runner

          Comment


          • Problema AC !!!

            PROBLEMA !!! Anul trecut pierdeam freon , azi cand am dat jos spoilerul, ca sa montez xenon-ul, am descoperit pe unde pierdeam. O conducta de aluminiu, care iese din compresor si intra in radiator era fisurat, rupta de la capat, din locul unde se prinde. Ce se poate rezolva , am inteles ca merge sudata. Daca stiti pe cineva care se ocupa cu asa ceva va rog sa-mi spuneti !!!
            Attached Files
            sigpic
            The MVP

            Comment


            • Nimeni? nimic? nu ati avut niciodata probleme din astea?
              sigpic
              The MVP

              Comment


              • Sfatul meu ar fi sa nu faci "carpeli", mai bine o iei noua sau sh. bafta
                My turbo lag, give your MPI, a chance

                Comment


                • la asa ceva nu stiu daca se baga cineva, e greu de sudat acolo, mai bine cauta una noua sau SH.

                  Comment


                  • Nasol momentul. Cumpara una noua nu este exagerat de scumpa nici in reprezentante.
                    sigpic1.6 16v Euro 5 + GPL

                    Comment


                    • decat sudata mai bine alta.se poate suda si tine daca este facuta bine sudura.undeva in popesti este un service dar tocmai marti pot afla unde se afla daca te intereseaza.
                      asta faceai tu cu bara data pe jos.iti puneai csenoane.

                      Comment


                      • victoras , am eu pe cineva de sudeaza in aluminiu , daca vrei , iti dau nr lui.
                        e baiatu care ia facut si lui cosmin sudurile la admisie.

                        Comment


                        • Copilasiii,la cat este de subtire,cand a pus aparatul pe ea,se gaureste!!!

                          Cumpara una noua/sh(buna) si nu mai face tiganie unde nu se poate
                          sigpic
                          "BRABUS" STYLE

                          Comment


                          • ???

                            @ daniel - poti sa afli cat costa o conducta noua? iti trebuie ceva coduri???
                            @ cata fof - da mister da-mi pm cu numarul lui si il sun dupa sarbatori
                            @ mrs78 - da asta faceam, montam xenonul pentru proiectoare, m-ai vazut ai? in legatura cu serviceul intreaba dupa sarbatori daca merge ceva.
                            Si cateva poze de la montajul de ieri !!!
                            Attached Files
                            sigpic
                            The MVP

                            Comment


                            • Originally posted by B-64-MVP View Post
                              Nimeni? nimic? nu ati avut niciodata probleme din astea?
                              Si eu am patit la fel vara trecuta dar te salveaza dezmembrarile, la mine a fost 50lei
                              http://www.loganclub.ro/forum/ms_41_nzn-t12171.html? Logan 2000 16v

                              Comment


                              • pai tocmai te-ai intors cand ma dadeam jos din troaca aia gri(mcv)si intam la casa huber

                                Comment

                                Working...
                                X
                                Anulare DPF
                                Politica de Securitate Google